Seko mums Šodien saziedoti jau 2,866.01 €

Skriesim, lai bērni staigātu!

Šogad jau desmito reizi lieli un mazi Ziemassvētku vecīši skries Vecrīgā, lai palīdzētu bērniem staigāt!

Bērnu ar kustību traucējumiem sirsniņas sapņo un cer, ka reiz viņi būs kā visi citi un varēs staigāt. No veselajiem bērniem viņus atšķir vien tas, ka viņi ir ieslodzīti savos ķermeņos – viņu rokas vai kājas neklausa, nav spēju staigāt vai sēdēt. Šiem bērniem var palīdzēt rehabilitācijas pasākumi, kam jābūt ilgstošiem un regulāriem. Taču viņu ģimenēm tam nepietiek līdzekļi, savukārt valsts finansējums šim mērķim ir nepietiekošs – katram paredzēts tikai viens rehabilitācijas kurss 1.5 gados.

Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens kļuvis par jauku tradīciju daudzām ģimenēm un uzņēmumiem Latvijā. Tas ir pozitīvām emocijām piepildīts pasākums, kurā piedalās simtiem jautru dalībnieku: gan ģimenes, gan atraktīvas uzņēmumu komandas un kolektīvi, kā arī individuāli dalībnieki. Visus skrējiena dalībniekus vieno ne tikai tas, ka viņi ir tērpušies Ziemassvētku vecīšu tērpos, bet arī mērķis – palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem.

Ziedot var labdarības portālā vai arī piesakoties Ziemassvētku vecīšu skrējienam un skrienot 10.decembrī! Ziemassvētku vecīšu skrējiens ir ikgadējs labdarības pasākums, kuru organizē Rīgas Starptaustiskais Rotary klubs. Pieteikties labdarības skrējienam iespējams šeit. 

Projekts ievietots portālā 01.12.2017

Projekts noslēgts 11.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Draugu stipendija

Masāžas rūpju bērniņiem

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Katrīnai Gropei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 128 277.85 €