Seko mums Šodien saziedoti jau 678.00 €

Sarunu festivāls LAMPA

Sarunu festivāls LAMPA (www.festivalslampa.lv) jau trešo gadu Cēsu pils parkā ir satikšanās vieta visai Latvijas sabiedrībai, kur kopīgi sarunāties par aktuāliem un ikvienam nozīmīgiem jautājumiem, meklēt problēmu risinājumus un vienam otru uzklausīt. Vieta, kur kopā veidot labāku Latviju.

Ikviens, kas festivālu apmeklējis vai tajā piedalījies zina, ka tā saturs neatstāj vienaldzīgu. LAMPA divās dienās piedāvā vairāk nekā 200 pasākumu par ļoti dažādām tēmām – izglītību, veselību, vidi, valsts pārvaldi, drošību, nodokļiem, ekonomika, kultūru un daudz ko citu.

Ieeja festivālā ir bez maksas, taču viena cilvēka piedalīšanās izmaksā vidēji 16 eiro. Lai LAMPA notiktu arī nākamgad, un ieeja joprojām būtu brīva ikvienam, tai nepieciešams atbalsts jau tagad.

Jebkurš ziedojums ir nozīmīgs, jo tas pauž atbalstu festivāla idejai un tā mērķim – dot iespēju ikvienam iedzīvotājam aktīvi iesaistīties sarunās un diskusijās par sev un valstij svarīgām tēmām.

Lai sarunu festivāls LAMPA tiktu īstenots, nepieciešami EUR 5 000

Projekts ievietots portālā 01.06.2017

Projekts noslēgts 31.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

119 048.05 €