Seko mums Šodien saziedoti jau 1,301.52 €

Reiz cilvēkam bija draugs

“Dzīvniekiem ir ko teikt. Tiem nav balss, valodas, kuru mēs, cilvēki, spētu vai gribētu iemācīties. Tomēr tiem ir bezgala daudz sakāmā – ne tikai par sevi, bet arī par visu pasauli, par dzīvo būtņu savstarpējām attiecībām un galu galā – par mums pašiem.”
/Dzīvnieku Drauga dibinātāja Kristīne Čilvere/

Īstenojot projektu „Reiz cilvēkam bija draugs” kopš 2004.gada, tiek nodrošināta pārtika, medikamenti un pajumte nelaimē nonākušajiem cilvēka mazākajiem draugiem. Šie dzīvnieki ir palikuši bez saimnieka, cietuši, nonākuši patversmē un tiem ir nepieciešama palīdzība. Projektu īsteno biedrība “K.Čilveres dzīvnieku draugu biedrība”, kas pastāv tikai pateicoties ziedojumiem. Patversmē „Dzīvnieku draugs” ik dienas uzturas vidēji 70 kaķi, kā arī citi mīļdzīvnieki. 2017.gadā patversme ir uzņēmusi 442 kaķus, 15 suņus un vienu smilšu pelīti. Uz jaunām mājām ir devušies 354 kaķi un 15 suņi! Sterilizēts 981 ielas kaķis, bezmaksas veterināro palīdzību saņēmuši 1053 dzīvnieki. Tie visi ir laimīgie stāsti!

Ziedojumi projektā palīdzēs:
• iegādāties barību kaķēniem, kaķiem, suņiem un dzīvniekiem ar īpašām vajadzībām;
• iegādāties vakcīnas, medikamentus un sniegt veterinārārstu pakalpojumus, jo nereti atrastie dzīvnieki ir tik novārguši, ka tiem nepieciešama īpaša aprūpe - traumu ārstēšana vai steidzama operācija;
• iegādāties dzīvnieku aprūpei nepieciešamās lietas – dezinfekcijas, tīrīšanas, mazgāšanas līdzekļus un aprīkojumu, cimdus, industriālo papīru, rotaļlietas, būrus, barības trauciņus, gultiņas u.tml.;
• sniegt informāciju sabiedrībai, meklējot gādīgus un labsirdīgus, jaunus saimniekus patversmes iemītniekiem;
• informēt sabiedrību, lai palīdzētu izprast dzīvnieku dabu un veicinātu atbildību par tiem.


Vairāk par biedrību un patversmē esošiem dzīvniekiem: www.dzd.lv 
„Mēs aizsargājam tos, kuri paši to nespēj, un palīdzam tiem, kam visvairāk tas ir nepieciešams!”

Projekts ievietots portālā 21.05.2018

Projekts noslēgts 31.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 143.66 €