Seko mums Šodien saziedoti jau 796.76 €

Pārtika bez iztikas palikušajiem iedzīvotājiem

Latvijas Samariešu apvienība jau gandrīz 30 gadu Latvijas iedzīvotājiem sniedz dažāda rakstura sociālo palīdzību, tostarp pārtikas pakas. Vairums regulāri apgādājamo ir trūcīgi vai maznodrošināti cilvēki, bet šobrīd palīdzības kustība ik dienas saņem arvien vairāk jaunu palīdzības lūgumu no cilvēkiem, kuri zaudējuši darbu un vairs nespēj nodrošināt iztiku ģimenei, kurās nereti aug 2-3 mazi bērni.

Šobrīd nepieciešams vairāk nekā 1000 pārtikas paku mēnesī, šim skaitam ik dienas palielinoties.  Par saziedotajiem līdzekļiem tiks piepildītas pārtikas pakas tiem, kuri paši nevar atļauties iegādāties visnepieciešamāko.

Projekts ievietots portālā 27.04.2020

Projekts noslēgts 02.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Kristeram Spandegam

Dakteris Delfīns

Suns- vairāk kā draugs

Palīdzība Annai Dumai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 183 005.63 €