Seko mums Šodien saziedoti jau 320.00 €

Palīdzība Vasilisai Ļubimovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Vasilisai nepieciešamā summa saziedota.

Vasilisai ir pieci gadiņi, viņai ir bērnības autisms un ekspresīvās valodas attīstības traucējumi.

Meitene piedzima 41.grūtniecības nedēļā ļoti straujās un stimulētās dzemdībās. Mazulīte mammas krūti sākusi ņemt tikai trešajā dienā. Sākumā nekas neliecināja par veselības problēmām. Staigāt meitene sāka 11 mēnešu vecumā un ap gadiņu sāka teikt pirmo vārdiņu “mamma”.  Taču 1,5 gadu vecumā Vasilisa patrauca lietot vienīgo zināmo vārdu. Vasilisa nerunā, nespēj komunicēt un paust savas vajadzības, savas vēlmes izsaka ņemot mammu pie rokas un velkot klāt pie vēlamā priekšmeta. Meitenei patīk darboties ar plastilīnu. Patīk spēlēties ar ūdeni un sīkiem priekšmetiem.

Valodas un komunikācijas mācīšanai, speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības. Vasilisa ir uzsākusi apmācību pēc ABA terapijas metodes. Tā ir īpaši izstrādāta apmācību metode bērniem ar autismu, kas sniedz pozitīvus rezultātus ilgtermiņā. Pēc dažu mēnešu ABA terapijas nodarbību apmeklēšanas  meitenei ir novērojami uzlabojumi, meitene sākusi atkārtot vārdus, atdarināt kustības un skaņas, uzlabojusies uzvedība. Meitenei jāturpina apmeklēt ABA terapijas nodarbības.

Meitenei ir arī vecāks brālis, un ar māmiņu viņi dzīvo trijatā.

Meitenes māmiņa lūdz ziedotāju atbalstu, lai Vasilisa varētu saņemt 72 ABA terapijas nodarbības sešu mēnešu garumā. Tam nepieciešami 1500 eiro.

Palīdzēsim Vasilisai!

Projekts ievietots portālā 11.05.2018

Projekts noslēgts 20.05.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Atbalsti rūpju bērniņus

Palīdzība Slokas dzīvnieku patversmei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

938 185.59 €