Seko mums Šodien saziedoti jau 881.76 €

Palīdzība vardarbībā cietušo rehabilitācijai

Latvijā katra trešā sieviete cieš no seksuālas vai fiziskas vardarbības ģimenē. Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā vardarbības gadījumi ir kļuvuši smagāki, nežēlīgāki un manipulatīvāki. Pandēmijas dēļ pastāvīgi uzturoties mājās, varmāka un upuris visu laiku ir ierobežotā vidē, sievietēm esot varmākas kontrolē bez iespējas droši vērsties pēc palīdzības. Šādā situācijā palīdzības meklētāju skaits strauji pieaug centrā MARTA, kur speciālisti sniedz konsultācijas sievietēm viņām ērtā un drošā laikā, kas prasa īpaši elastīgu pieeju. 

Līdz ar finansējumu vardarbībā cietušo rehabilitācijai (šobrīd MARTA sniedz palīdzību 127 sievietēm), atbalsts nepieciešams arī MARTAs komandai, lai neizdegtu un varētu nodrošināt atbalsta pakalpojuma nepārtrauktību.

Projekts ievietots portālā 27.04.2020

Projekts noslēgts 02.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Grāmatu starts

Atkārtota palīdzība Marekam Odumiņam

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Danilam Bespalovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 183 090.63 €