Seko mums Šodien saziedoti jau 107.00 €

Palīdzība Sņežanai Šemakovskai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Sņežanai nepieciešamā summa saziedota.

Astoņpadsmit gadus vecai Sņežanai ir spinālā muskuļu atrofija, II pakāpe, kuras galvenais simptoms ir muskuļu vājums. Diagnoze meitenei tika uzstādīta divu gadu vecumā. Sasniedzot astoņu gadu vecumu, meitenei attīstījās mugurkaula deformācija- skolioze, meitene nevarēja patstāvīgi ne sēdēt, ne stāvēt. Līdz šim jau veiktas divas mugurkaula operācijas - mugurkaula deformācijas korekcija. Spinālā muskuļu atrofija ir progresējoša slimība, tāpēc lai uzturētu meitenes fizisko stāvokli nepieciešama regulāra uzturoša terapija.

Sņežanai ir vāja imunitāte, meitene bieži slimo, kas pasliktina kopējo veselības stāvokli. Meitene nestaigā, rokas var pacelt līdz pleca līmenim.

Sņežana mācās vispārizglītojošā skolā 12.klasē. Meitene labi mācās, patīk lasīt un zīmēt. Gan skolā, gan ikdienas dzīvē meiteni vienmēr pavada mamma. Sņežanai piemīt stipra griba, un neskatoties uz slimību, meitene nākotnē plāno kļūt par psihologu.

Līdztekus regulārām ikdienas rehabilitācijas nodarbībām, vismaz reizi gadā nepieciešams intensīvs rehabilitācijas kurss. Viens 21 dienu rehabilitācijas kurss Jaunķemeru sanatorijā kopā ar pavadoni izmaksā 1600 eiro. Sņežana ar mammu dzīvo divatā. Ģimenei nav šādu līdzekļu, lai apmaksātu šo rehabilitāciju, tādēļ Sņežanas mamma lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Lai nodrošinātu Sņežanai rehabilitācijas pakalpojumus, gadā kopā nepieciešami 1600 eiro, no kuriem 107 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1493 eiro.

Palīdzēsim Sņežanai!

Projekts ievietots portālā 18.10.2019

Projekts noslēgts 07.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Palīdzība Žannai Kušnerei

Palīdzība Jēkabam Drandem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

61 182.75 €