Seko mums Šodien saziedoti jau 21,780.46 €

Palīdzība Ruslanam Baikovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Ruslanam ir 31 gads, viņš dzīvo Balvos. Kopš bērnības viņam ir kustību traucējumi, kurus izraisījusi bērnu cerebrālā trieka. Ruslans staigā lēni, uz pirkstgaliem, turoties pie sienām, jo nespēj noturēt līdzsvaru. Ruslanam nepieciešams regulāri stiprināt muskulatūru, kustību koordināciju, lai mazinātu kustību traucējumus. Ārsts nozīmējis Ruslanam rehabilitācijas kursu - 20 fizioterapijas nodarbības 300 eiro apmērā, 20 masāžas - 400 eiro, 20 nodarbības baseinā, kas izmaksā 150 eiro.

Ruslana ģimene dzīvo pieticīgi un šādu summu atļauties nevar. Ruslana mamma ir pensionāre, rūpējas gan par Ruslanu, gan Ruslana audžutēvu, kuram arī ir invaliditāte. Ruslana tētis mira traģiskā nelaimes gadījumā, kad puisim bija tikai 7 gadiņi. 

Ruslana rehabilitācijai kopā nepieciešami 850 eiro. Palīdzēsim Ruslanam!

 

Projekts ievietots portālā 20.10.2017

Projekts noslēgts 13.11.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Baltais fonds

Mazajām sirsniņām Kurzemē

Bērnu un jauniešu nometnes

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

977 342.18 €