Seko mums Šodien saziedoti jau 3,317.50 €

Palīdzība Ralfam Pelēķim

Ralfs ir 11 gadus vecs zēns, kuram ir atipisks autisms, valodas attīstības traucējumi un vidēji smaga garīgā atpalicība. 

Ralfs mācās vispārizglītojošā skolā 4. klasē pēc speciālās programmas. Uzticētos uzdevumus Ralfs veic ar lielu pienākuma sajūtu, ir apzinīgs un priecājas par padarīto darbu.

Ralfam ir valodas attīstības aizture, apkārtējie viņu nesaprot, un tas rada zēnam lielus pārdzīvojumus. Kad zēnu nesaprot vai neizpilda viņa kāroto ieceri, Ralfam parādās uzvedības traucējumi un neirodermīts. Visvairāk no Ralfa dusmu lēkmēm cieš mamma, pret citiem cilvēkiem zēns dusmas neizrāda, ir mierīgs. Zēnam nepieciešama pilnīga ikdienas aprūpe.

Ralfam ļoti patīk spēlēt attīstošās datorspēles, patīk pētīt ceļa zīmes uz ceļa, datorā vai rotaļlietās. Vislabāk Ralfs jūtas laukos pie vecvecākiem, tur zēns dodas dabā, vēro un lasa puķes, ko vienmēr pasniedz mammai.

Visus šos gadus ar zēnu strādā dažādi speciālisti, lai uzlabotu veselību. Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā Ralfam masāžu, reitterapiju, logopēda nodarbības un medikamentus.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Ralfam ir bijusi iespēja apmeklēt divus delfīnterapijas kursus. Pēc delfīnterapijas nodarbībām zēnam uzlabojās koncentrēšanās spējas, uzmanība un mazinās stresa radītās izpausmes. Lai veicinātu zēna valodas attīstību, psihiatre rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu diviem delfīnterapijas kursiem Klaipēdas delfinārijā  un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 3200 eiro. Ģimene apmaksās ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Ralfam!

Projekts ievietots portālā 16.11.2018

Projekts noslēgts 09.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Atbalsts Diānai Pavlovai

Palīdzība Sabīnei Strodei

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

330 144.42 €