Seko mums Šodien saziedoti jau 20,890.46 €

Palīdzība Paulam Valdneram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Paulam nepieciešamā summa saziedota.

Pauliņš bija ļoti gaidīts bērniņš. Viss gaidīšanas laiks pēc dakteres vārdiem noritēja “kā pēc mācību grāmatas!”. Neviens nespēja iedomāties, ka viss izvērtīsies tā… Zēnam piedzimstot, tika konstatēta smaga diagnoze - spina bifida un hidrocefālija.

Šobrīd Paulam ir 4 gadiņi, viņš apmeklē bērnudārzu. Pauls ir ļoti smaidīgs un komunikabls zēns, kurš draugus atradīs jebkurā vietā un situācijā. Viņam ļoti patīk spēlēties ar citiem bērniem. Viņa mīļākā nodarbošanās ir – skrūvēt, remontēt spēļu auto un, ja tētis ļauj – arī īsto auto. Viņš gatavs palīdzēt gatavot ēst, uzkopt māju – visu, ko vien dara viņa vecāki. Paula mīļākais dzīvnieks ir kaķis. Paulam, gulēt ejot, patīk klausīties stāstus par Zibens Makvīna piedzīvojumiem un Mošķīšu palaidnībām.

Zēns pārvietojas ar speciālo ortožu palīdzību. Paulam ir arī mazā iegurņa funkcionālie traucējumi un kustību traucējumi – pēdas daļēji nejūtīgas, potīšu saites ir vājas, tāpēc viņam ir grūtības patstāvīgi pārvietoties un nostāvēt.

Pateicoties iepriekšējam ziedotāju atbalstam, Pauls 2014.gada rudenī tika pie savām pirmajām ortozēm, kā rezultātā viņš patstāvīgi spēra pirmos soļus un pēc pusgada gaita kļuva stabilāka. Ortozes palīdzēja arī nostiprināt pēdu un kāju muskuļu pareizu fiksāciju. Šobrīd Paulam ir nepieciešamas jaunas ortozes, kā arī ortopēdiskie apavi, kuri ir īpaši pielāgoti ortozēm, lai varētu turpināt pareizi fiksēt pēdu un kāju muskuļus, uzlabotu līdzsvara un kustības koordināciju, koriģētu gaitu un mazinātu pārvietošanās traucējumus.

Šobrīd Paulam nav piemērotas valsts apmaksātās ortozes. Paula vecāki konsultējušies pie speciālistiem Igaunijā, kas spēj izgatavot zēnam atbilstošas ortozes un ortozēm piemērotus ortopēdiskos apavus. Ortozes  izmaksā 2898.97 eiro, daļu summas 252.24 eiro apmērā apmaksās valsts, Paula ģimenei pašiem jāmaksā 2646.73 eiro un ortopēdiskie apavi (2 pāri) izmaksā 451.74 eiro, taču viņiem šādas naudas nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Kopā nepieciešami 3098.47 eiro.

Palīdzēsim Paulam!

Projekts ievietots portālā 05.09.2017

Projekts noslēgts 06.10.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Delfīns

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Movember - vīriešu veselībai

Bērnu un jauniešu nometnes

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

976 452.18 €