Seko mums Šodien saziedoti jau 1,075.15 €

Palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti Jekaterinas rehabilitācijai. 

Jekaterinai no Ogres ir 25 gadi. Kopš bērnības viņai ir diagnosticēta spinālā amiotrofija, kas izpaužas kā muskuļu vājums un kustību traucējumi.  Slimības dēļ Jekaterina nevarēja iet uz skolu, tādēļ skolotājas nāca pie viņas uz mājām. Pēc vidusskolas Jekaterina iestājās tālmācības programmā psiholoģijas fakultātē Maskavā, bet mācības nācās pārtraukt veselības dēļ. 

Kopš 12 gadu vecuma Jekaterina bija praktiski guļoša, līdz pirms 2 gadiem viņa izcīnīja iespēju  veikt operāciju Somijas klīnikā. Tad viņa atkal iemācījās sēdēt un pārvietoties ratiņkrēslā. Šobrīd lielākā problēma ir, ka viņa pati nespēj vadīt ratiņkrēslu, jo rokas cieš no muskuļu vājuma. Tādēļ, lai pārvietotos, vienmēr vajadzīgs kāds cilvēks, kas viņu var stumt. Jekaterinas pārvietošanās problēmu var risināt, lietojot elektrisko ratiņkrēslu.

Muskuļu vājuma dēļ Jekaterinai visu laiku nepieciešama palīdzība. Viņas vecāki pirms vairākiem gadiem ir miruši. Šobrīd viņa dzīvo pie savas māsas un audžutēva. No rītiem pie viņas nāk aprūpētāja, pēc tam nāk ciemos un palīdz vectētiņš, trīs reizes nedēļā atbrauc fizioterapeiti, nāk arī asistents un palīdz māsa. Jekaterinas ikdiena paiet strādājot pie datora un viņai izdodas arī kaut ko nopelnīt, veicot dažādus pasūtījumu rakstu darbus, tomēr tas nav pietiekoši, lai viņa varētu iegādāties sev nepieciešamo ratiņkrēslu.

Valsts apmaksātie ratiņkrēsli Jekaterinai neder, jo tie ir neatbilstoša izmēra. Viņai nepieciešams speciāli pielāgots modelis, kas maksā 7374.65 eiro. Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centrs ir informējis Jekaterinu par kompensācijas iespēju 3405.92 eiro apmērā, taču ratiņkrēsla iegādei nepieciešami vēl 3968.73 eiro. 

“Ļoti gribētos būt kaut mazliet patstāvīgai un nesēdēt kā lellei pie datora. Elektriskie rati palīdzēs man pārvietoties mājās un ārpus tās. Kustību brīvība ir mans lielais sapnis. Un tas mazliet atbrīvos laiku ikdienā tiem, kas man palīdz, ” stāsta Jekaterina un lūdz palīdzību speciāli pielāgota elektriskā ratiņkrēsla iegādei.

 Palīdzēsim Jekaterinai!

Projekts ievietots portālā 10.07.2017

Projekts noslēgts 18.07.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Atbalsta programma PLECS

Palīdzēsim trūcīgiem sirmgalvjiem

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

42 545.92 €