Seko mums Šodien saziedoti jau 1,551.50 €

Palīdzība Irinai Balodei

Ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Irinas stāvoklis ir pasliktinājies un viņai ir nozīmēta cita ārstniecība. Nepieciešamības gadījumā no saziedotajiem līdzekļiem tiks apmaksāti citi ar ārstniecību saistītie izdevumi. 

Irinai no Jēkabpils ir 59 gadi. Irina izaudzinājusi dēlu, tagad palīdz audzināt trīs mazbērnus. Darba gaitas pamatā pavadītas strādājot par pārdevēju. Savu lielāko dzīves prieku viņa rod mazbērnos, īpaši mazākajos dvīņos, kuriem palīdz uzsākt skolas gaitas. Visu savu brīvo laiku viņa velta ģimenei, viņai ļoti patīk adīt un ar saviem darbiem iepriecināt savus līdzcilvēkus. 

Jau 13 gadus Irina sadzīvo ar krūts vēzi. Pirms 13 gadiem tika veikta operācija, kam sekoja sešas ķīmijterapijas, slimība atkāpās. Diemžēl pirms nepilniem 2 gadiem Irinai konstatētas metastāzes kaulos. Visas līdz šim lietotās valsts apmaksātās zāles Irinai vairs nepalīdz un ārstu konsīlijs nozīmēja zāles Palbociclib.  Viens šāds zāļu kurss mēnesī izmaksā 2941.12 eiro, bet kopumā nepieciešams iziet 12 mēnešu kursu. Nacionālais veselības dienests finansējumu šīm zālēm atteica, un pašu spēkiem ģimene spēja nopirkt tikai divas mēneša devas. Tādēļ Irina lūdz līdzcilvēku palīdzību zāļu iegādei atlikušajiem 10 kursiem 29411.20 eiro apmērā. 

Palīdzēsim Irinai! 

Projekts ievietots portālā 30.11.2017

Projekts noslēgts 08.02.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dāvana jaundzimušajiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Atbalsti rūpju bērniņus

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

337 698.09 €