Seko mums Šodien saziedoti jau 17,619.31 €

Palīdzība Ingvildai Valainei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem. Ingvildai nozīmēti citi medikamenti, tādēļ ziedojumu piesaiste tiek turpināta citā projektā. 

Ingvildai no Rīgas ir 57 gadi. Viņa izaudzinājusi divus dēlus, ieguvusi maģistra grādu ekonomikā, strādājusi par ekonomisti, grāmatvedi, biroja vadītāju. Ingvildai patīk aktīvs dzīvesveids, ceļošana, aerobika, dārza darbi, ļoti patīk dzīvnieki, sevišķi ģimenes mīlulis rudais runcis Miks, kas tika paņemts no patversmes. Viņas sirdslieta ir dziedāšana. Viņa dzied kopš 3 gadu vecuma, viņa beigusi arī mūzikas skolu. Kopš 1979. gada viņa piedalījusies visos Latviešu Dziesmu un deju svētkos un cer tos piedzīvot arī šogad, Latvijas simtgadē.

Ingvilda jau 10 gadus sadzīvo ar krūts vēzi. “Mana dzīve tad apmeta kūleni, šoks, izmisums. Pēc operācijas bija jāmācas sevi pieņemt tādu, kāda biju. Tad sekoja apstarošana, hormonu zāles, tas bija smagi. Pēc 5 gadiem slimība atgriezās ar metastāzēm ribā, tā tika izoperēta. Tomēr tas nepalīdzēja, metastāzes turpināja attīstīties mugurkaulā, ribās, plaušās, aknās. Pēdējos 4 gadus nav bijusi diena, kas būtu pagājusi bez sāpēm. Katru mēnesi slimnīcā saņemu zāles kaulu stiprināšanai,“ stāsta Ingvilda un atzīst, ka par slimību, pārdzīvojumiem un sāpēm zina tikai daži viņas tuvākie cilvēki. Ingvilda saglabā optimismu un možu garu, viņa joprojām dzied koros Gaismaspils un Salve. "Mūzika ļoti palīdz dzīvot," saka Ingvilda.

Pēc pagājušajā gadā pārciestās smagās ķīmijterapijas, analīzes joprojām ir sliktas. Tādēļ šobrīd ārstu konsīlijs nozīmēja zāles Palbociclib, kas ir viens no jaunākajiem medikamentiem metastātiska krūts vēža ārstēšanā, bet diemžēl tas nav valsts apmaksāts medikaments. Viens šāds zāļu kurss mēnesī izmaksā 2941.12 eiro, bet kopumā nepieciešams saņemt 12 zāļu devas vismaz gada garumā par kopējo summu 35 293.44 eiro. Lai arī līdz šim visas krūts vēža pacientes saņēmušas atteikumu saņemt individuālu kompensāciju 14 228 eiro apmērā no valsts, tomēr Ingvilda ir iesniegusi iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lai saņemtu individuālu kompensāciju. Atbilde vēl jāgaida, un arī pozitīvas atbildes gadījumā kompensācija segs tikai daļu no nepieciešamās summas. Ingvildai nepieciešams steidzami sākt ārstniecību, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību, jo pašai nav iespējas segt zāļu izmaksas.

Palīdzēsim Ingvildai!

Projekts ievietots portālā 27.03.2018

Projekts noslēgts 14.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Atvērt bērniem pasauli!

Grāmatu starts

Atbalsta programma PLECS

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 209 832.58 €