Seko mums Šodien saziedoti jau 575.00 €

Palīdzība Igo Siņicam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Igo nepieciešamā summa saziedota.

Piecus gadus vecais Igo ar vecākiem un māsu dzīvo Ventspilī. Pirms diviem gadiem ģimenes dzīve “apgriezās ar kājām gaisā”, kad,  veicot izmeklējumus, zēnam konstatēja labdabīgu galvas smadzeņu audzēju – gangliogliomu. Tika veikta operācija, diemžēl audzēju neizdevās pilnībā sekmīgi izņemt. Audzējs lēnām turpināja progresēt un radīt smadzeņu bojājumu, kā rezultātā sākās organiski personības un uzvedības traucējumi, kā arī valodas attīstības traucējumi. Pagājušā gada oktobrī tika veikta atkārtota operācija, kuras laikā izdevās izņemt visu audzēju. Pēcoperācijas periodā zēnam attīstījās išēmisks insults – zēnam paralizēja visu kreiso ķermeņa pusi. Šobrīd intensīvas rehabilitācijas rezultātā zēns jau staigā un līdz elkonim ir “atmodusies” kreisā rociņa. Novērojama arī valodas attīstība, būtiski mazinājušies uztveres un uzvedības traucējumi. Zēns saņem valsts apmaksātu rehabilitāciju, bet papildus tam Igo nepieciešamas regulāras audiologopēda un mūzikas terapijas nodarbības.

Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu šīs terapijas, jo strādā tikai tētis, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Igo varētu saņemt:

  • Audiologopēda nodarbības (40 nodarbības) - 800 eiro;
  • Mūzikas terapija pēc Tomatis metodes (2 sesiju kursus). Viens kurss (13 nodarbības pa 2 stundām) maksā 364 eiro - 728 eiro.

 Lai nodrošinātu Igo audiologopēda un mūzikas terapijas nodarbības kopā nepieciešami 1528 eiro.

 Palīdzēsim Igo!

 

 

Projekts ievietots portālā 06.04.2018

Projekts noslēgts 23.04.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dvēseļu dārzs Zvaigžņu bērnu piemiņai

Palīdzēsim trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Mavrikam Mikosam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

715 326.64 €