Seko mums Šodien saziedoti jau 21,780.46 €

Palīdzība Evitai Kalniņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Evitai nepieciešamā summa ir saziedota.

Evita ir 3 gadus veca māsiņa dvīņubrālim. Meitenīte pirmajā dzīves mēnesī saslima ar meningītu. Smagā slimība atstāja sekas uz turpmāko bērna attīstību. Pēcāk tika uzstādīta diagnoze bērnu cerebrālā trieka, labās ķermeņa puses spastiska hemiparēze. Evitai ir arī valodas attīstības aizture, ekspresīva tipa.

Šobrīd Evita apmeklē bērnudārzu ir mīļa, draudzīga, vienmēr smaidīga meitenīte. Evitai ļoti patīk grāmatas un mīkstās rotaļlietas. Meitene pati spēj pārvietoties nelielus attālumus ar balansa un koordinācijas traucējumiem. Labajā rociņā meitenītei ir vājš kustību apjoms, vārdu krājums ir nabadzīgs. Tomēr ar katru rehabilitācijas kursu Evitiņa lēnām kļūst stabilāka.

Šī gada rudenī Evita saņēma rehabilitācijas kursu centrā Poga. Ģimene šo kursu apmaksāja no saviem līdzekļiem. Evitas vecāki novērtēja kursa laikā iegūto un ļoti vēlētos meitai atkārtot terapiju centrā Poga. Lai varētu apmaksāt regulāru terapiju, diemžēl ģimenei tam līdzekļu nepietiek, tāpēc nākamajiem kursiem tiek lūgts sabiedrības atbalsts.

Nākamais intensīvais 19 dienu rehabilitācijas kurss centrā Poga Evitai plānots 2018.gada martā. Kursa laikā iekļauts Therasuit3 nodarbību kurss, ergoterapija, neirologa un osteopāta konsultācijas. Viena kursa izmaksas ir 1910 eiro.

Lai Evitai gadā varētu nodrošināt 2 šādus rehabilitācijas kursus, kopā nepieciešami 3820 eiro.

Palīdzēsim Evitai!

Projekts ievietots portālā 25.10.2017

Projekts noslēgts 17.11.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērna sargeņģelis

Mazajām sirsniņām Zemgalē

Dakteris Delfīns

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

977 342.18 €