Seko mums Šodien saziedoti jau 2,901.01 €

Palīdzība Endijam Gabrielam Mežaleonam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Endijam Gabrielam nepieciešamā summa ir saziedota.

Endijam Gabrielam ir četri gadiņi, viņš ir dzīvespriecīgs, mīļš un smaidīgs puisēns. Zēns dzima 40. grūtniecības nedēļā. Diemžēl pēc piedzimšanas mediķiem jau bija jāveic reanimācijas pasākumi. Dzemdību traumas rezultātā bērnam bija skābekļa trūkums, krampji, un tas atstāja nopietnas sekas uz tālāko bērna attīstību. Ārstu uzstādītā diagnoze - bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze, simptomātiska epilepsija, smaga attīstības atpalicība.

Zēns nesēž, nestaigā un nerāpo. Lai arī viņš nerunā un nekā citādi nekomunicē ar apkārtējiem, viņam patīk atrasties starp bērniem. Endijs Gabriels apmeklē Maltas speciālo internātpamatskolu. Endijam Gabrielam ir pazemināta imunitāte, zēns bieži slimo ar elpošanas ceļu saslimšanām.

Lai nostiprinātu ķermeņa muskulatūru, uzlabotu elpošanu un nostiprinātu diafragmas muskulatūru, ārsts rekomendē reitterapijas nodarbības.

Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu reitterapijas nodarbības. Endija vecāki lūdz ziedotāju atbalstu, lai zēns varētu saņemt 144 reiterapijas nodarbības gada garumā. Tam nepieciešami 2160 eiro.

Palīdzēsi Endijam Gabrielam!

Projekts ievietots portālā 25.09.2017

Projekts noslēgts 02.11.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Baltais fonds

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 128 312.85 €