Seko mums Šodien saziedoti jau 73.93 €

Palīdzība Dacei Millerei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta.

Dacei ir 46 gadi, viņa ir pārdevēja apģērbu veikalā. Pirms pusgada Dacei parādījās stipras un mokošas sāpes kājās. Ar pretsāpju līdzekļiem sāpes mazināt neizdevās. Dažu mēnešu laikā jau radās grūtības staigāt, Dace sāka klibot, kāju nevarēja salocīt.

Dace samazināja slodzi darbā un vērsās pie ārsta, kurš konstatēja, ka Dacei var palīdzēt tikai gūžas endoprotezēšana. Slimība progresē ļoti strauji, šobrīd Dace var pārvietoties tikai ar kruķu palīdzību, bet, ja neveiks operāciju, tad Dace nonāks ratiņkrēslā.

Dace ir noskaidrojusi, ka uz valsts apmaksātu endoprotezēšanu jāgaida rindā 5 – 6 gadi. Tādēļ, lai nepaliktu ratiņkrēslā un varētu atgriezties darbā, viņa ir izlēmusi par maksas operāciju, kas ir ļoti dārga - 3460 eiro. Operāciju plānots veikt šī gada 19. jūnijā. Ar ģimenes un draugu atbalstu daļu summas viņa varēs samaksāt pati, taču, lai operāciju veiktu, nepieciešami vēl 1100 eiro.

Palīdzēsim Dacei!

Projekts ievietots portālā 14.06.2017

Projekts noslēgts 22.06.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Endijam Gabrielam Mežaleonam

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Aprūpe mājās

Mazajām sirsniņām Vidzemē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

812 360.53 €