Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Palīdzība brālīšiem Denisam un Timuram Samuiličiem

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Denisam un Timuram nepieciešamā summa ir saziedota.

Deniss un Timurs ir smagi slimi brālīši no Rēzeknes. Lai arī zēniem jau ir 11 un 15 gadi, slimības dēļ viņi prasa ikdienas rūpes kā mazi bērniņi.

Timurs ir jaunākais brālītis, un līdz gada un 3 mēnešu vecumam zēns attīstījās atbilstoši vecumam. Tad sākās neadekvāta uzvedība – zēns naktīs negulēja, kļuva agresīvs un pazuda valoda.  Trīs gadu vecumā tika uzstādīta diagnoze – autisms. Vecāki iegulda ļoti daudz rehabilitācijā – audiologopēds, bērnu psihologs, speciālais pedagogs, ergoterapeits, fizioterapeits, baseins, reitterapija. Ģimene saziņai ar zēnu izmanto piktogrammas un kartiņas ar attēliem. Deniss mācās Maltas speciālajā pamatskolā.

Denisam ir 15 gadi. Sešu mēnešu vecumā tika konstatēts, ka bērns neatbilst savam vecumam, ir ļoti vājš, ar samazinātu muskuļu tonusu. Zēns nerunā un nesaprot citu teikto, ir kustību traucējumi, pēdu deformācija. Denisam nepieciešama īpaša kopšana. Ir ļoti maz iespēju, kā Denisam var palīdzēt. Reitterapija ir viena no retajām terapijām, kas uzlabo zēna veselību.

Ģimene lūdz palīdzību, lai abiem brāļiem nodrošinātu reitterapiju, jo tā nav valsts apmaksāto pakalpojumu klāstā. Katram zēnam nepieciešamas 96 nodarbības gadā, kas izmaksā 1440 eiro. Lai abi brāļi saņemtu reitterapiju, nepieciešami 2880 eiro.

Palīdzēsim Denisam un Timuram!

Projekts ievietots portālā 12.01.2017

Projekts noslēgts 16.02.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Normundam Pudānam

Aprūpe mājās

Sarunu festivāls LAMPA

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

723 689.66 €