Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Palīdzība Artūram Vanagam

Ar Artūru 2009. gadā notika nelaimes gadījums. Pēc nelaimes (cerebrālā hipoksija) Artūrs pavadīja vairākas dienas komas stāvoklī un piecas dienas pie mākslīgās plaušu ventilācijas, zēns gandrīz pusotru mēnesi pavadīja slimnīcā. Notikusī nelaime radīja smadzeņu bojājumu, jo pārāk ilgi zēna smadzenes bija bez skābekļa.

Pirms tam draudzīgais un sirsnīgais zēns nu mācās staigāt, gluži kā pirmsskolnieks atpazīst burtus, tomēr ar apkārtējiem sazinās ar zīmēm.

Zēna ģimene ļoti rūpējas par Artūru un dara visu iespējamo, lai viņam palīdzētu. Regulāras rehabilitācijas, ārstniecība un mežonīga pacietība parāda, ka Artūram ir iespējams palīdzēt.  Zēns regulāri saņem fizioterapiju, ergoterapiju, reitterapiju un logopēda nodarbības.

Pašlaik Artūrs sper savus pirmos patstāvīgos soļus. Protams, ir nepieciešams atbalsts drošībai, jo vēl ir spēcīgi izteikti līdzsvara traucējumi. Ikdienā zēns pārvietojas ratiņkrēslā.

Lai Artūrs varētu pilnvērtīgi dzīvot, nepieciešama ilgstoša un nepārtraukta kompleksa rehabilitācija.

Artūra māmiņa lūdz palīdzību rehabilitācijas kursa nodrošināšanai. Artūram nepieciešama gaitas uzlabošana un stabilizācija īpašajā gaitas robotā G-EO System. 19 dienu kurss izmaksā 760 eiro. Līdztekus nepieciešamas ergoterapijas nodarbības - 120 eiro. Artūram nozīmēts arī īpašs fizioterapijas kurss ar TheraSuit sistēmu un tērpu. Kursa ietvaros katru dienu 3 stundas notiek intensīvs darbs ar zēnu. Viena šāda mēneša kursa aizmaksas ir 1700 eiro.

Kopā nepieciešami 2590 eiro.

Palīdzēsim Artūram!

Projekts ievietots portālā 30.12.2016

Projekts noslēgts 28.01.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gustam Kristiānam Jansonam

Mazajām sirsniņām Zemgalē

Palīdzība Nila Repina ģimenei

Dvēseļu dārzs Zvaigžņu bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

723 689.66 €