Seko mums Šodien saziedoti jau 21,635.46 €

Palīdzība Anastasijai Nazarovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, protēzei nepieciešamā summa ir saziedota! Papildus saņemtie ziedojumi tiks izlietoti ceļa izdevumu segšanai uz klīniku. 

Anastasija ir smaidīga un dzīvespriecīga jauna sieviete, viņai ir 36 gadi. Viņa ir laimīgi precējusies, ar vīru iepazinās baznīcas korī, kur abi dzied. Abi audzina 3 gadus vecu dēliņu. Tomēr Anastasija ik dienu cieš stipras sāpes un nespēj tikt līdzi savam mazajam puisēnam, arī uz sava dzīvokļa trešo stāvu viņu vīrs nes uz rokām. Pati viņa spēj paiet vien dažus metrus, tad nepieciešami kruķi vai ratiņkrēsls. Tomēr viņas problēmai ir risinājums - kvalitatīva un funkcionāla kājas protēze. 

Anastasijai ir iedzimta kāju anomālija, viņa piedzima ar vienu kājiņu. Anastasijai vairākkārt ir izgatavotas valsts apmaksātas kājas protēzes, diemžēl tās nav lietojamas. Tās berž, spiež un ir sajūta, ka kājas vietā ir dēlis. Pašreizējā protēze Anastasijai ir jau 14 gadus un tā ir kritiskā stavoklī. Anastasija, draugu mudināta, sameklēja speciālu klīniku Vācijā, kas uzņēmusies jaunajai sievietei izgatavot mūsdienīgu un kvalitatīvu kājas protēzi. 

Anastasija ļoti vēlas normāli kustēties, būt mamma, kura spēj skraidīt kopā ar savu dēliņu, tādēļ lūdz līdzcilvēku atbalstu kājas protēzes izgatavošanai. Protēzes izgatavošana un apmācība kopā izmaksā 22 669 eiro. Anastasijai šādu līdzekļu nav, ģimene dzīvo pieticīgi. Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centrs (VTPC) ir informējis, ka Anastasija var pretendēt uz valsts kompensāciju par protēzes iegādi 2970.07 eiro apmērā, kas ir cena par kādu protēze tiktu izgatavota Latvijā. Taču par kompensācijas izmaksu VTPC lemj tikai tad, kad proteze jau ir iegādāta. Ja VTPC kompensāciju izmaksās, tad Anastasija šos līdzekļus varēs izmantot savai rehabilitācijai vai arī novirzīt palīdzībai citā līdzīgā gadījumā. 

Palīdzēsim Anastasijai!

 

Projekts ievietots portālā 26.06.2017

Projekts noslēgts 20.10.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazajām sirsniņām Zemgalē

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

977 197.18 €