Seko mums Šodien saziedoti jau 514.72 €

Palīdzība Aleksam Aleksandram Isakam

Piecpadsmit gadus vecajam Aleksam ir Dauna sindroms. Zēnam ir izteikti un ļoti smagas pakāpes funkcionēšanas ierobežojumi. Jaunu iemaņu un zināšanu apguves traucējumi, pašaprūpes un iekļaušanās sabiedrībā traucējumi, kas atbilst ļoti smagai invaliditātes pakāpei.

Zēns nelabprāt ir starp cilvēkiem. Alekss labāk jūtas, kad rotaļās ir viens pats, kontaktu ar citiem bērniem nemeklē. Viņš vienmēr ir kustībā, bieži zēnam ir histērijas lēkmes. Alekss lieto nomierinošus preparātus.

Lai zēna stāvokli uzlabotu ģimene apmaksā Aleksam reitterapiju, baseina apmeklējumus. Ar līdzcilvēku palīdzību zēns ir saņēmis divus delfīnterapijas kursus. Pēc saņemtās terapijas zēnam paplašinās vārdu krājums, novēroti uzlabojumi viņa uzvedībā.

Lai veicinātu zēnam runas attīstību un mazinātu  hiperaktivitāti, neirologs un psihiatrs Aleksam rekomendē atkārtotu delfīnterapijas kursu. Aleksa vecākiem šādu līdzekļu nav, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā “Nemo” un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Ģimene apmaksās vīzu noformēšanu un ceļa izdevumus.

Lai Alekss saņemtu delfīnterapijas kursu kopā nepieciešami 1270 eiro.

Palīdzēsim Aleksam Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 05.12.2018

Projekts noslēgts 14.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Stefanam Neļubinam

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Reimosam Blūmam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 356.86 €