Seko mums Šodien saziedoti jau 1,551.50 €

Palīdzība Aivaram Kugelānam 2017

Aivaram ir 54 gadi, ar sievu 32 gadus ilgā laulībā izaudzināti 3 dēli un sagaidīti 2 mazbērni. Vecākie dēli jau ir pieauguši, bet jaunākajam ir 11 gadi. Ģimene dzīvo Tukumā. Aivars ir zivkopis, visu mūžu nodarbojies ar zivju audzēšanu, kas reizē ir gan darbs, gan hobijs. Izaudzēti neskaitāmi zivju mazuļi, kas palaisti Ventā, vēlāk sasnieguši jūras plašos ūdeņus.

Pirms 2 gadiem veselības pārbaudes laikā atklājās smaga diagnoze – ļaundabīgs zarnu audzējs. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība – 20 ķīmijterapijas kursi, 3 operācijas. Šobrīd ir izveidojusies situācija, ka valsts apmaksātie medikamenti ir neefektīvi. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis pretvēža zāles Lonsurf. Viena mēneša kurss  izmaksā līdz pat 1780 eiro. Aivars uzsāka zāļu lietošanu, bet nu ģimenes naudas uzkrājumi ir iztērēti. Lai turpinātu vēl atlikušos 4 kursus, viņam trūkst līdzekļu, tādēļ tika lūgta līdzcilvēku palīdzība. Taču šī gada 20.jūlijā ārstu konsīlijs lēma, ka arī šis medikaments Aivaram nepalīdz un tas jāmaina uz citu. Aivarama tika nozīmēts Avastin kurss, kas jālieto paralēli ķīmijterapijai. Latvijā diemžēl valsts šīs zāles neapmaksā.  Viena kursa cena ir 1932.76 eiro, nepieciešami 6 kursi par kopējo summu 11596.56 eiro. Aivara ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Neskatoties uz slimību, Aivars periodiski vēl strādā.  Aivars tic, ka sagaidīs Latvijas simtgadi un redzēs izaugam savu jaunāko dēlu.

Palīdzēsim Aivaram! 

 

Projekts ievietots portālā 18.05.2017

Projekts noslēgts 20.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Aprūpe mājās

Palīdzība Jevgenijai Ikkertei

Atbalsta programma PLECS

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

337 698.09 €