Seko mums Šodien saziedoti jau 796.76 €

Palīdzi POGA mazajiem pacientiem!

Bērniem ar kustību traucējumiem rehabilitācija ir nepārtraukts process, ko Covid-19 ir apturējis. Fizioterapeiti pie šim bērniem nevar doties arī mājas vīzītēs, lai pasargātu no infekcijas.  POGA speciālisti vēlas sarūpēt ierīces – terapeitiskus kostīmus ar individuāli aktivizējamiem elektrodiem - kas ļaus mājas apstākļos vingrināt muskuļus bērniem ar motoriem kustību traucējumiem.

Viena kostīma izmaksas ir 2200 EUR. POGA pacientu vidū ir vismaz 75 bērni, kuriem šī terapija būtu vitāli nepieciešama. Arī pēc Covid-19 ierobežojumu beigām terapija būs ļoti nozīmīga, īpaši laukos dzīvojošiem bērniem. Lai pēc iespējas vairāk bērnu būtu iespēja turpināt rehabilitāciju, ziedo terapeitiskajiem kostīmiem!

Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) 2020. gada kopienas iniciatīva ir izvēlējusies "POGA" kā organizāciju Latvijā, kuras darbībai sniegt savu atbalstu* - par katru €, ko no 2020.gada 1. aprīļa līdz 1.oktobrim ziedos privātpersonas, klāt vēl likt tikpat! Tāpēc aicinām ikvienu ziedot, bet dubultos to ERAB - EBRD Community Initiative! Tavs ziedojums tiks dubultots!

 

*EBRD Community Initiative atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

Projekts ievietots portālā 27.04.2020

Projekts noslēgts 02.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Namiņš bērniem

Grāmatu starts

DOD PIECI

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 183 005.63 €