Seko mums Šodien saziedoti jau 490.71 €

Palīdzi "Labajām mājām"

Tas bija pirms 19 gadiem, kad pirmās entuziastes Rīgā uzsāka glābt pamestos mājdzīvniekus – suņus un kaķus. Pēc laika tika piemeklēts neliels zemes gabals ar izbūvētiem 14 suņu turēšanas sprostiem, kur tad ilgus gadus darbojās pirmā suņu patversme Rīgā - Juglā. Paralēli ikdienas darbiem, glābjot un aprūpējot, tika strādāts pie lielā mērķa – uzcelt jaunu, funkcionālu, visām dzīvnieku labturības prasībām atbilstošu un mūsdienīgu dzīvnieku patversmi. Pateicoties sabiedrības un sponsoru ziedojumiem, tas arī tika izdarīts. 2012.gadā „Labās mājas” vēra durvis, lai ikdienā vienlaikus izmitinātu vairāk kā 60 suņus un 60 kaķus.

Mērķis sasniegts un darbs turpinās. Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts vismaz pirmajām 14 dienām, „Labajās mājās” 70 procenti dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču „Labajām mājām” nav „savu līdzekļu”, ir tikai sabiedrības atbalsts – ziedojumi, kuri tad paver iespēju palīdzēt. Līdz šim ar sabiedrības atbalstu 18 gados izdevies izglābt vairāk kā 9 tūkstošus dzīvnieku.

Katru nelaimē iekļuvušo četrkāji– pazudušu, pamestu, cietušu autoavārijā, piesietu mežā pie koka, iebāztu maisā slīcināšanai vai izmestu grāvmalā, mēs  varam nogādāt drošībā tikai tad, ja Tu esi atbalstījis „Labās mājas”!

Katrs kumoss – vesela, slima vai nobadināta dzīvnieka puncī, katra ūdens lāse, kas ielīst dzīvnieka dzeramajā bļodiņā vai iztek, viņa sprostu mazgājot, ir pieejama tikai tad, ja Tu esi atbalstījis „Labās mājas”! 

Katra lauztā ķepa, sāpošais vēders, grieztās vai sistās brūces – nopietnākas vai mazāk nopietnas veselības ķibeles, tai skaitā dzīvnieku attārpošana, vakcinācija, sterilizācija, kas jāpaveic, iespējama tikai tad, ja Tu esi atbalstījis „Labās mājas”! 

Uzticies sunim un kaķim no "Labajām mājām"! Ja šobrīd nav iespējas uzņemt savā ģimenē dzīvnieku, dod iespēju "Labo māju" iemītniekiem sagaidīt savu ģimeni patversmē.

Ar "Labo māju" stāstiem aicinām iepazīties mājas lapā: www.patversme.lv

Patversmes uzturēšanai gadā nepieciešami 14 480.00 EUR:
- 4800.00 EUR dzīvnieku barības iegādei;
- 8480.00 EUR patversmes uzturēšanai (apkurei, elektrībai un dezinfekcijas līdzekļu iegādei);
- 1200.00 EUR veterinārmedicīnas izdevumu segšanai. 
 

Projekts ievietots portālā 17.05.2018

Projekts noslēgts 31.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Stefanam Neļubinam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Maratam

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 332.85 €