Seko mums Šodien saziedoti jau 1,286.52 €

Mīlestības pedagoģija 2018

Skolotājiem tiek piedāvātas dažādas izglītojošas programmas, kas ceļ profesionālo kompetenci. Ar ko "Mīlestības pedagoģija" atšķiras no citām piedāvātajām programmām?

Pirmkārt – "Mīlestības pedagoģija" ir audzināšanas un apmācību sistēma, kas atbild uz vairākiem būtiskiem jautājumiem, ko mūsdienās uzdod cilvēks, kas audzina bērnus. Piemēram, kā pieaugušajam tikt sadzirdētam, ja bērni neklausās? Kā panākt paklausību, ja bērni neklausa? Kā runāt ar bērniem par problēmsituācijām? Kā panākt bērna uzvedības pārmaiņas? Kā palīdzēt bērnam mācīties? Mīlestības pedagoģija atbild uz šiem vecāku un skolotāju uzdotajiem jautājumiem.

Otrkārt – "Mīlestības pedagoģija" un šis mācību kurss ir terapeitisks cilvēka personībai. Saņemot terapiju sev, tu vari to dot tālāk. Šajā kursā skolotājs gūst jaunas zināšanas un iemaņas, spējot tās pielietot praktiskā darbā ar bērniem.

Treškārt – kurss sastāv ne tikai no lekcijām, bet arī no praktiska pedagoģisko metožu apguves treniņa. Skolotājs vai vecāks, kurš pabeidz šo kursu, būs apbruņots ar prasmi pielietot radošas un orģinālas pedagoģiskas metodes, dažādās bērnu audzināšanas un apmācību situācijās.

Ceturtkārt – katrs, kurš ieguvis apliecību "Mīlestības pedagoģiju", var sākt ar bērniem strādāt citādāk. Radošāk. 

Izglītības sistēma mūsu valstī stāv pārmaiņu priekšā. Pārmaiņas ārpusē sākas sevī. Šis kurss kalpo kā iedvesmojošs starts skolotājam, lai mācītos attiecībās ar bērniem paskatīties no cita skatu punkta, mainīt sevi un komunikāciju ar bērniem, atvērties radošumam. Kursa laikā skolotājs tie aicināts izmantot mākslas metodes mācot, sarunājoties, disciplinējot un dzīvojot kopā ar bērniem.

Sniegtais atbalsts dotu iespēju 200 skolotājiem no visas Latvijas apgūt "Mīlestības pedagoģiju". 

 

Projekts ievietots portālā 12.06.2018

Projekts noslēgts 01.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atbalsts Stefanam Neļubinam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 128.66 €