Seko mums Šodien saziedoti jau 1,473.80 €

Mazajām sirsniņām Rīgā 2015

Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem - sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus.

Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. Viņus ir skārušas slimības, kas liedz kustību prieku – bērnu cerebrālā trieka, kas bieži kombinējas ar epilepsiju vai kāda citi reti sastopama iedzimta slimība vai dzīves laikā iegūta trauma, ar kuras sekām būs jāsadzīvo visu mūžu.

Palīdzēt bērniem var rehabilitācijas programmas, kas pieejamas Latvijā, kā piemēram, Vaivaros, Līgatnē vai Baltezerā, kā arī specializētajos veselības centros ārpus Latvijas. Reizi gadā bērnam ir piešķirts valsts atbalsts, lai apmeklētu rehabilitācijas centrus, tomēr tas ir nepietiekoši.

Vecāki nepadodas, bet cīnās par saviem bērniņiem un meklē arvien jaunas iespējas tiem palīdzēt. Tas ir dārgs process, kas neietilpst valsts apmaksātajos pakalpojumos. Taču rezultāti ir ļoti iepriecinoši un dod lielu progresu bērnu attīstībā. Ģimenes iegulda visus spēkus un finansiālos resursus, lai palīdzētu saviem bērniem. Vieni, bez sabiedrības atbalsta viņi to nespēj izdarīt.

Rīgas reģionā palīdzību 2015.gadā kopā gaida 51 bērni. Lai uzlabotu šo bērnu veselību un dzīves kvalitāti nepieciešami regulāri ārstniecības un rehabilitācijas pasākumi.

 Ziedojot  šiem bērniem, Jūs palīdzat piepildīt bērnu cerības un ļaujat sajust, ka viņu liktenis mums nav vienaldzīgs. Palīdzēsim viņiem!

 2014. gada projektu "Mazajām sirsniņām" varat atrast šeit

Projekts ievietots portālā 01.01.2015

Projekts noslēgts 31.12.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90067007*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Sociālais projekts TILTS

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Ričardam Gormošam

Palīdzība Marekam Stienim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

583 444.96 €