Seko mums Šodien saziedoti jau 2,901.01 €

Mazajām sirsniņām Kurzemē 2017

Līdz 2017.gada beigām ziedojumi Kurzemes bērniem tiek piesaistīti šeit - https://www.ziedot.lv/mazas-sirsninas-ziemassvetkos-2979.

Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem - sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. Viņus ir skārušas slimības, kas liedz kustību prieku – bērnu cerebrālā trieka, kas bieži kombinējas ar epilepsiju vai kāda citi reti sastopama iedzimta slimība vai dzīves laikā iegūta trauma, ar kuras sekām būs jāsadzīvo visu mūžu.

Ziedojot šiem bērniem, Jūs palīdzat piepildīt bērnu cerības un ļaujat sajust, ka viņu liktenis mums nav vienaldzīgs.

Palīdzēsim!

Projekta partneris biedrība "Oranžais stars".

Projekts ievietots portālā 01.01.2017

Projekts noslēgts 06.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Simtgades bērniņš

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Palīdzība cilvēkiem pēc insulta

Palīdzība Katrīnai Gropei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 128 312.85 €