Seko mums Šodien saziedoti jau 229.00 €

Klusais eņģelītis

Paldies par Jūsu ziedojumiem Laumiņai, nepieciešamā summa gultiņas iegādei ir saziedota, paldies Jums!

Saņēmām no Laumiņas māmiņas sekojošu vēstuli:

Sveicināti, mīļie portāla darbinieki!!

Tas, ka projekts Klusais eņģelītis ir veiksmīgi noslēdzies, mūsu ģimene saprata jau sestdienas vakarā. Ticiet vai nē, bet bija un ir mazliet skumji..Mēs bijām pieraduši dienu sākt un beigt , apsveicinoties ar katru jaunu cilvēciņu, kurš šai  situācijā bija kopā ar mūsu ģimeni. Svarīgāk par naudu šai gadījumā bija apziņa, ka neesam vieni, ka kāds par mums domā un stiprina mūs,tāpēc gribam pateikt vislielāko paldies ikvienam, kurš piedalījās šajā projektā.
 
Ar patiesu cieņu- Belicku ģimene.

Trīs gadus vecajai Laumiņai ir smaga, reta un diemžēl neārstējama slimība- Retta sindroms. Šī slimība nozīmē to, ka sasniedzot gada vecumu, meitenītes sāk pakāpeniski zaudēt visas iegūtās iemaņas un kļūst pilnīgi atkarīgas no apkārtējo cilvēku palīdzības. Zēni nomirst jau pie dzimšanas. Slimības lielākais smagums ir apraksija- bērns vairāk nemāk apieties ar savu ķermenīti - nezina, kā pielietot rokas, kājas, kā runāt. Tādēļ tautā šo slimību dēvē „klusie eņģeļi”, jo meitenītes, kas slimo ar to, nekad nespēs runāt.

Ar šiem bērniem ir ļoti intensīvi jāstrādā katru mirkli. Laumas vecāki šovasar būdami konsultācijā Vācijā, uzzināja, kā šī valsts atvieglo līdzīgu ģimeņu ikdienu un sava bērniņa aprūpi – nodrošinot tiem ļoti funkcionālu gultu, kas piemērota bērniem ar smagiem kustību traucējumiem. Šīs gultas izmaksas ir 2450 latu (www.kayserbetten.de).

Ģimenei pašiem šādas naudas nav, jo tētis ir vienīgais pelnītājs. Bērnam neder rehabilitācija vai ārstniecība, tādēļ vienīgais, kā varējām Laumas ģimenei palīdzēt, ir atvieglot rūpes par viņu mīļo meitiņu, ziedojot gultiņas iegādei.

Projekts ievietots portālā 08.09.2006., papildināts 20.10.2006.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus

Palīdzība Ingai Treijai

Dakteris Poga

Palīdzība Silvestram Freibergam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

638 376.41 €