Seko mums Šodien saziedoti jau 262.00 €

Dāvā smaidu Latvijas bērniem

Visgrūtāk pārvarēt nabadzības trauslo robežu ir ģimenēm ar bērniem un ģimenēm, kur ir tikai viens no vecākiem. Daudzas ģimenes pieradušās dzīvot pieticīgi, bet ja noticis, kas neparedzēts - slimība, darba zaudējums, tas var izvērsties par īstu katastrofu, jo nauda tam nav paredzēta. Un dažkārt, pēc pārtikas iegādes un komunālo maksājumu segšanas, līdzekļi higēnas precēm, arī zobu higēnai, nepietiek.

Speciālisti atzīst, ka Latvijā bērniem ir slikta zobu veselība, tādēļ Ziedot.lv sadarbībā ar Colgate, vēlas palīdzēt ģimenēm un bērniem smaidīt. Colgate uzdevums ir radīt pēc iespējas vairāk smaidu Latvijā, jo ikviens ir pelnījis smaidīt. Smaids spēj izkausēt sirdis, savienot cilvēkus un palīdz sasniegt mūsu sapņus.

Jaunā Colgate labdarības akcija norisināsies no 1. līdz 31.maijam visos veikalos Latvijā. Latvijas bērnu zobu un veselības uzlabošanai tiks ziedoti 3 centi no katra iegādātā Colgate produkta (zobu pastas, zobu sukas, mutes skalojamie līdzekļi) Latvijā.

Jo mēs ticam, ka ikviens ir pelnījis nākotni, par kuru var smaidīt!

Dāvā smaidu Latvijas bērniem! Ar Colgate!

Projekts ievietots portālā 10.05.2019

Projekts noslēgts 10.07.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aigaram Mežulim

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

641 133.74 €