Seko mums Šodien saziedoti jau 861.76 €

Bezpajumtes dzīvnieku aprūpe

Patversmē “Dzīvnieku draugs” ikdienā uzturas galvenokārt dažāda vecuma kaķi, bet ārkārtas gadījumos tiek uzņemti arī suņi un sniegta palīdzība citiem mājdzīvniekiem. Covid-19 izraisītā krīze ir apturējusi ziedojumu plūsmu, no kuras atkarīga ne tikai dzīvnieku uzturēšana, bet arī ielas kaķu sterilizācijas un vakcinācijas programma, kas rūpējas, lai katru gadu atkal un atkal nebūtu jāmeklē mājas desmitiem nevienam nevajadzīgu kaķēnu. Par saziedotajiem līdzekļiem tiks pabaroti un aprūpēti, tajā skaitā sterilizēti un vakcinēti, patversmē nokļuvušie kaķēni un kaķi.

 

Projekts ievietots portālā 27.04.2020

Projekts noslēgts 02.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Renāram Šteinam

Gaisma mūsu brīvībai!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Robertam Baļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 183 070.63 €