Seko mums Šodien saziedoti jau 490.71 €

Atkārtota palīdzība Inārai Pimenovai

Inārai no Krāslavas ir 55 gadi, pirms 4 gadiem tika uzstādīta diagnoze, kas pilnībā mainīja visu dzīvi, sapņus un mērķus. Viņai atklāja limfmezglu ļaundabīgu audzēju - Hodžkina slimību. Šo 4 gadu laikā viņa saņēma vairākus specifiskas ķīmijterapijas kursus, kā arī veikta transplantācija un staru terpija, tomēr slimība netika uzveikta. 

Pērn ārstu konsīlijs konstatēja, ka slimība ir izturīga pret saņemto ķīmijterapiju, ka vienīgā Ināras cerība uz izveseļošanos ir ārstēšanās ar Brentuximab vedotin medikamentu, kurš pašlaik nav iekļauts valsts kompensējamo zāļu sarakstā. Nacionālais veselības dienests individuālo kompensāciju ir atteicis. Inārai kopā tika nozīmēti 8 medikamenta kursi. Pateicoties līdzcilvēku saziedotajiem līdzekļiem Ziedot.lv, Ināra līdz šim jau saņēmusi 7 zāļu kursus un vēl papildus medikamentus, kas viņai nozīmēti. Šomēnes palicis vēl pēdējais kurss 3864 eiro apmērā, no kuriem 184 eiro ir atlikumā iepriekš saziedotajiem līdzekļiem. Ināras pašsajūta ir kļuvusi ievērojami labāka un tādēļ īpaši svarīgi saņemt plānoto ārstniecību. Ināras ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēl viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Ināra no sirds ir pateicīga visiem ziedotājiem, jo katrs no tiem dod Inārai iespēju uzveikt slimību un izbaudīt dzīvi, lai sagaidītu un paauklētu pirmos mazbērnus. Lai piepildītu Ināras sapni būt veselai, nepieciešams turpināt ārstēšanos. Viņai ir iespēja izveseļoties un mēs, kopīgiem spēkiem, varam palīdzēt.

Palīdzēsim Inārai! 

Projekts ievietots portālā 10.09.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Pilsētas kaķu dzīve

Palīdzība Maratam

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 332.85 €