Seko mums Šodien saziedoti jau 1,200.51 €

Atkārtota palīdzība Ilzei Urbānei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Sāpes, uztraukums un neziņa ko nesīs jauna diena.... Tā ir 49 gadus vecās Ilzes ikdiena. Ziņa par onkoloģisko saslimšanu pagājušajā gadā, bija kā zibens no skaidrām debesīm. Tomēr Ilze ir cīnītāja, viņa nav padevusies šīs smagās diagnozes priekšā.

Līdz slimībai Ilze bija pārdevēja pārtikas produktu veikalā. Šis darbs viņai radīja gandarījumu, kur daudzi pircēji bija kļuvuši par draugiem. Šobrīd veselības problēmu dēļ, viņa vairs nevar strādāt algotu darbu, tam fiziski nepietiek spēka. Par spīti sliktajai pašsajūtai un nogurumam, pēc mokošajām ķīmijterapijas procedūrām, viņa spēj sakopot spēkus, lai rūpētos par savu skolas vecuma bērnu. Viņas lielā kaislība ir garo distanču skriešana. Viņa ir guvusi panākumus ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Ilze iespēju robežās turpina ļauties savai iemīļotajai nodarbei. 

Šajā vasarā, ar ziedotāju atbalstu, Ilzei tika sniegta palīdzība nepieciešamajam PET izmeklējumam un operācijai. Ilze šobrīd atgūst spēkus pēc smagās un sarežģītās operācijas. Ilze ir pateicīga ikkatram līdzcilvēkam, kurš ir bijis kopā ar viņu, atbalstot ar ziedojumu, lai viņa varētu veikt nepieciešamo ārstniecību. 

Tā kā konvencionālajiem medikamentiem nebija cerētās iedarbības, Ilze ir konsultējusies pie ārsta, kas specializējies antroposofajā medicīnā. Antroposofā medicīna ir komplementārā ārstniecības metode, kas papildina konvenciālo medicīnu ar antroposofo skatījumu. 

Ik mēnesi medikamentu iegādei nepieciešami līdz pat 155 eiro, gadā kopumā līdz pat 1860 eiro. Ārsta vizītēm gada garumā nepieciešami 240 eiro.  Ilze neslēpj, ka viņai ļoti grūti lūgt palīdzību, bet viņai nav šobrīd līdzekļu, lai pati tos varētu iegādāties. 

Palīdzēsim Ilzei!  

Projekts ievietots portālā 06.09.2018

Projekts noslēgts 11.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Pilsētas kaķu dzīve

Bērna sargeņģelis

Atbalsts Stefanam Neļubinam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 042.65 €