Seko mums Šodien saziedoti jau 490.71 €

Atkārtota palīdzība Andrejam Briškam

Andrejam ir 36 gadi. Pirms 3 gadiem viņš cieta satiksmes negadījumā un guva smagas traumas. Lai arī Andreja stāvoklis bija smags, viņš pamazām atguvās.

Pēc nelaimes Andrejam nācās slēgt savu uzņēmumu, viņam ir 1. invaliditātes grupa. Šobrīd Andrejs pārvietojas ratiņkrēslā un spēj nedaudz nostāvēt kājās. Neskatoties uz grūtībām, Andrejs turpina rūpēties par savu meitu, kura daudz laika pavada pie viņa. Meitenei šobrīd ir 9 gadi. Abiem patīk dodies uz Mežaparku, kur meitene skrituļo vai brauc ar riteni. Andrejs cer kādreiz tomēr atgūt spēju staigāt.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Andrejam bija iespēja saņemt jau vairākus intensīvus rehabilitācijas kursu centrā “Poga”. Andrejs ir ļoti pateicīgs par šo iespēju, jo pēc intensīvās rehabilitācijas kursa ir nostiprinājusies muskulatūra, uzlabojusies jušana kājās un pēdās, Andrejs jūtas stabilāks - var ilgāk nostāvēt un nosēdēt ilgāku laiku. Rehabilitācijas centra “Poga” speciālisti katra kusra noslēgumā veic Andreja stāvokļa izvērtējumu. Tā pat kā iepriekš Andrejam noteikti divi rehabilitācijas kursi tuvākā gada laikā.

Lai Andrejs izietu vēl 2 atkārtotus rehabilitācijas kursus nepieciešami  2280 eiro, no kuriem 857.47 eiro ir pieejami no iepriekš saziedotajiem un neizlietotajiem līdzekļiem, taču šovasar plānotā rehabilitācijas kursa veikšanai trūkst vēl 282.53 eiro un otrā kursa veikšanai 1140 eiro.  Rehabilitācijas kursa ietvaros paredzētas fizioterapijas nodarbības un nodarbību kurss G-EO System gaitas robotā. Kustību uzlabojumi tiek panākti ar fizioloģiskās gaitas stereotipa simulāciju un noteiktu kustību biežu atkārtojumu skaitu, kas svarīgi Andreja stāvokļa uzlabošanai. Viena rehabilitācijas kursa ietvaros tiek nodrošinātas 19 fizioterapijas un 19 G-EO nodarbības. 

Palīdzēsim Andrejam!

Projekts ievietots portālā 04.07.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dzimuši, lai dzīvotu

Atbalsts Eduardam un Aleksim Krūmiņiem

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Andrim Vasko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 332.85 €