Seko mums Šodien saziedoti jau 1,522.00 €

Atkārtota palīdzība Anastasijai Ideļkinai

Sirsnīgs paldies visie ziedotājiem! Nepieciešamā summa rehabilitācijas kursam ir saziedota. Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti nākošajam kursam.

Anastasijai ir 20 gadi, viņa ar vecākiem dzīvo Jēkabpilī. Meitene ir smagi slima jau kopš dzimšanas. Viņai ir bērnu cerebrālā trieka, epilepsija un spastiska tetraparēze, meitenei ir arī garīgās attīstības traucējumi. Anastasija staigā pati, bet ar lielām grūtībām. Anastasija mācās Antūžu speciālajā internātpamatskolā. Lai arī Anastasija ir aktīva un draudzīga meitene, tomēr vienaudži ar viņu nedraudzējas. Viņas vienīgā draudzene ir vēl cita meitene ar īpašam vajadzībām.

Anastasijas stāvokli uzlabo regulāri saņemtās rehabilitācijas, pretējā gadījumā grūti teikt, vai meitene šodien spētu staigāt pati. Meitenei visās darbībās nepieciešams vecāku atbalsts un uzraudzība. Anastasijas tētis strādā par sētnieku un gadās, ka nākas ņemt līdzi Anastasiju uz darbu. Lai Anastasijas stāvoklis nepasliktinātos un jau sasniegtie rezultāti meitenes attīstībā saglabātos un progresētu, ir nepieciešami regulāri rehabilitācijas pasākumi. Uz vietas Jēkabilī rehabiltācijas iespējas nav lielas, kā arī nepieciešama rehabiltācija intesīva kursa veidā. 

Ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt rehabiltācijas kursa apmaksai rehabilitācijas centrā „Jaunķemeri”. Vienam rehabilitācijas  kursam nepieciešami 1260 eiro, kas ietver gan reitterapijas nodarbības, gan masāžas, kā arī maksu par pavadoni rehabilitācijas laikā. 83.8 eiro ir pieejami atlikumā no iepriekš saziedotajiem līdzekļiem. Abi vecāki strādā, taču šādu summu sakrāt viņi nespēj. 

Palīdzēsim Anastasijai!

Projekts ievietots portālā 27.11.2018

Projekts noslēgts 04.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Maksimam Moisejevam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība dzīvniekiem

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

946 900.73 €