Seko mums Šodien saziedoti jau 1,200.50 €

Atkārtota palīdzība Allai Percatajai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Allai ir nomainītas zāles. 

Rīdziniecei Allai ir 30 gadi. Jaunajai sievietei pirms pusotra gada tika atklāts  ļaundabīgs audzējs. Pērn ar pateicoties līdzcilvēku palīdzībai, viņa varēja saņemt medikamentu Avastin, pēc kura lietošanas viņas stāvoklis uzlabojās un, ārstēšanu varēja pārtraukt ātrāk nekā sākotnēji plānots. Diemžēl šovasar Allai konstatēta slimības attīstība, tādēļ atkārtoti ir nozīmēts Avastin kurss.

Alla diemžēl nav to pacientu vidū, kuriem, sākot no šī gada, valsts šo medikamentu apmaksā, tādēļ tas jāpērk pašai. Pirmo zāļu devu 874.95 eiro apmērā Alla iegādājās par ģimenes līdzekļiem, taču zāles nepieciešamas vēl vairākiem kursiem. Pirms slimības Alla strādāja par pārdevēju, taču šobrīd viņa veselības stāvokļa dēļ nevar strādāt. Viņa saņem invaliditātes pabalstu un viņu atbalsta vīrs, tomēr visu zāļu kursu ģimene apmaksāt nevar, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

936.91 eiro tiks segti no Allai pērn saziedotajiem un neizlietotajiem līdzekļiem, vēl vismaz 2 kursus Alla iegādāsies ar ģimenes atbalstu, taču atlikušajiem 5 zāļu kursiem trūkst vēl 4374.75 eiro.

Palīdzēsim Allai!

Projekts ievietots portālā 20.08.2018

Projekts noslēgts 11.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Stiprini stipros

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Atbalsts Iļjam Sviridenko

Atbalsts Eduardam un Aleksim Krūmiņiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 042.64 €