Seko mums Šodien saziedoti jau 5,531.91 €

Atbalsts Vasilisai Ļubimovai

Vasilisai ir seši gadiņi, viņai ir bērnības autisms un ekspresīvās valodas attīstības traucējumi.

Meitene piedzima 41.grūtniecības nedēļā ļoti straujās un stimulētās dzemdībās. Mazulīte mammas krūti sākusi ņemt tikai trešajā dienā. Sākumā nekas neliecināja par veselības problēmām. Staigāt meitene sāka 11 mēnešu vecumā un ap gadiņu sāka teikt pirmo vārdiņu “mamma”.  Taču 1,5 gadu vecumā Vasilisa patrauca lietot vienīgo zināmo vārdu.

Valodas un komunikācijas mācīšanai, speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības. Tā ir īpaši izstrādāta apmācību metode bērniem ar autismu, kas sniedz pozitīvus rezultātus ilgtermiņā. Pusgadu atpakaļ Vasilisa vēl nerunāja, nespēja komunicēt un paust savas vajadzības. Pēc ABA terapijas nodarbību apmeklēšanas  meitenei ir novērojami uzlabojumi, meitene sākusi skatīties acīs un mazliet runāt, uzlabojušās pašapkalpošanās prasmes, uzlabojusies uzvedība. Meitenei jāturpina apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Meitenei patīk dziedāt, dejot, darboties ar plastilīnu. Patīk gatavot kopā ar mammu mīklu un cept cepumus.

Meitenei ir arī vecāks brālis, un ar māmiņu viņi dzīvo trijatā.

Meitenes māmiņa lūdz ziedotāju atbalstu, lai Vasilisa varētu saņemt 75 ABA terapijas nodarbības sešu mēnešu garumā. Tam nepieciešami 1500 eiro.

Palīdzēsim Vasilisai!

 

Projekts ievietots portālā 15.04.2019

Projekts noslēgts 02.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Iespējamā misija

Palīdzība Romānam Rustamovam

Palīdzība Dacei Korsakai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 137 758.00 €