Seko mums Šodien saziedoti jau 881.76 €

Atbalsts skolēniem mācīšanās prasmju apguvei

Krīzes apstākļi, kad mācāmies un strādājam attālināti, paši uzņemoties atbildību par paveikto un sasniegto, izgaismojuši problēmu izglītības jomā - daudzi bērni nespēj mācīties patstāvīgi un vecāki nezina, kā viņiem palīdzēt. Situācijai cikliski atkārtojoties, tas var radīt būtiskus robus bērnu zināšanās un tālākajā mācību procesā. “Iespējamās misijas” skolotājiem, absolventiem un domubiedriem ir pieredze un zināšanas, ko apkopot praktisku padomu un paņēmienu rokasgrāmatā un padarīt pieejamu dažādu vecumu skolēniem, skolotājiem, skolu vadībai un vecākiem, sekmējot mācīšanās prasmju apguvi, kas pamats, lai jaunietis spētu pats sevi motivēt apgūt jaunas lietas, mācētu bez citu pamudinājuma plānot savu mācīšanos, vadīt to un novērtēt savus sasniegumus, lai tos pats uzlabotu. Finansiāls atbalsts nepieciešams projekta sagatavošanai un īstenošanai.

Projekts ievietots portālā 27.04.2020

Projekts noslēgts 02.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Annai Dumai

Piepildi bērniņa sapni!

Atkārtota palīdzība Marekam Odumiņam

Palīdzība Kristeram Spandegam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 183 090.63 €