Seko mums Šodien saziedoti jau 575.00 €

Atbalsts Rebekai Zāģerei

Sirsnīgs paldies! Rebekas rehabilitācijai līdzekļi saziedoti!

Rebeka ir 3 gadus veca aktīva meitenīte. Rebekas attīstībā sākotnēji nevarēja nojaust neko sliktu. Kad Rebeka sāka staigāt, meitenītei tika nozīmētas vingrošanas, jo speciālisti norādīja, ka gaita ir nepareiza. Tomēr ar laiku Rebeka pārstāja staigāt vispār. Pēc veiktajiem izmeklējumiem, meitenītei tika uzstādīta diagnoze Spinocerebellāra ataksija. Rebeka pašlaik spēj pārvietoties, tikai pieturoties pie rokas.

Liels palīgs Rebekai ir vecākais brālis, kas palīdz māsiņai ikdienas gaitās. Māmiņa bērnus audzina viena pati. Līdz šim Rebeka saņēma rehabilitāciju NRC “Vaivari” un Kuldīgas slimnīcā, kā arī vienu rehabilitācijas kursu Rebeka 2017.gadā saņēma centrā Poga.

Līdzsvara un kustību koordinācijas uzlabošanai, gaitas stereotipa korekcijai un pārvietošanās traucējumu mazināšanai Rebekai terapijas nepieciešamas regulāri.

2018.gadā Rebekai centrā Poga plānoti 2 intensīvi rehabilitācijas kursi. 19 dienu kursa laikā meitenītei plānots Therasuit 2 nodarbību kurss, 6 ergoterapijas nodarbības, neirologa un osteopāta konsultācijas. Kopā 46 nodarbības maksā 1340 eiro. Lai Rebekai varētu nodrošināt 2 šādus kursus, gadā kopā nepieciešami 2680 eiro. Summa 322 eiro ir jau pieejami no iepriekš saziedotajiem, bet neizlietotajiem līdzekļiem. Rebekas rehabilitācijai 2018.gadā no ziedotājiem tiek lūgti 2358 eiro.

Palīdzēsim Rebekai!

Projekts ievietots portālā 09.01.2018

Projekts noslēgts 06.07.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Ar siltu sirdi

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

715 326.64 €