Seko mums Šodien saziedoti jau 1,076.00 €

Atbalsts Markusam Ļebedevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markusam nepieciešamā summa saziedota.

Markuss piedzima paredzētajā laikā, vesels. Līdz 9 mēnešu vecumam zēns attīstījās atbilstoši vecumam. Markuss 9,5 mēnešu vecumā pārslimoja strutainu meningītu, kā sekas- 5. pakāpes vājdzirdība, kustību koordinācijas, līdzsvara un gaitas traucējumi. Vispārējās attīstības aizture. Zēns nerunā, ir garīgās attīstības traucējumi. Trīs gadu vecumā tika ievietots kohleārais dzirdes implants. Tagad zēns dzird, bet ne visu saprot. Markusa runa neattīstās, apgūst zīmju valodu. Savos 10 gados Markusam ir slikta pašaprūpe, komunikācija.

 Markuss apmeklē Rīgas internātvidusskolu bērniem ar dzirdes traucējumiem mācību grupā ar garīgās attīstības traucējumiem. Pēc nodarbībām skolā Markuss apmeklē dažādas terapijas (surdopedagogs, ergoterapija, reitterapija, osteopāts). Uzturošo terapiju ģimene apmaksā no saviem līdzekļiem.

Markuss centrā Poga saņēmis 2 intensīvus rehabilitācijas kursus. Markusam pēc saņemtajiem kursiem ir uzlabojies līdzsvars, zēns pats var veikt vairāk vingrojumus. Ir uzlabojusies zēna gaita.

2018.gadā Markusam centrā Poga plānots nākamais intensīvais rehabilitācijas kurss, kurā iekļautas 19 “Therasuit 2” terapijas nodarbības, 6 ergoterapijas nodarbības, neirologa un osteopāta konsultācijas. Kopējās kursa izmaksas ir 1340 eiro. Summa 111 eiro ir pieejami no iepriekš saziedotajiem, bet neizlietotajiem līdzekļiem. No ziedotājiem tiek lūgti 1229 eiro.

Palīdzēsim Markusam!

Projekts ievietots portālā 09.04.2018

Projekts noslēgts 20.04.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Atvērt bērniem pasauli!

Mazo sirsniņu cerības

Dvēseļu dārzs Zvaigžņu bērnu piemiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

879 114.61 €