Seko mums Šodien saziedoti jau 2,280.20 €

Atbalsts kultūras jomas profesionāļiem

Covid-19 izolācijas dēļ dažādu jomu profesionāļi ir zaudējuši ienākumus. Ievērojama daļa šo profesionāļu darbojas kultūras jomā. Pop-up TV šovs “Dots devējam atdodas”, kuru apmeklēs un tajā uzstāsies redzamākie kultūras un izklaides darbinieki Latvijā, būs kanāls, kā tiks vākti ziedojumi kultūras un izklaides industrijas visapdraudētākajām grupām un pievērsta uzmanība kultūras profesionāļu trauslajai situācijai neparedzētos apstākļos. Finansiālais atbalsts nepieciešams raidījuma veidošanas izmaksu segšanai.

Projekts ievietots portālā 27.04.2020

Projekts noslēgts 01.05.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Aprūpe mājās

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

949 600.93 €