Seko mums Šodien saziedoti jau 644.72 €

Atbalsts Ketijai Kudreņickai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ketijai nepieciešamā summa saziedota.

Ketija ir 15 gadīga pusaudze, kura cīnās par iespēju staigāt. Ketija piedzima kā vesels bērniņš, bet kad sāka staigāt, vecāki ievēroja, ka kustības ir lēnas un meitene bieži krīt.

Nekādas nopietnas problēmas ne vecāki, ne mediķi tobrīd nesaskatīja.  Ketijai, augot lielākai, pasliktinājās gaita, līdz 7. gadu vecumā atklāja smadzenīšu atrofiju, ataksiju. Meitenei ir grūtības pārvietoties, to dara, izmantojot atbalstu – pie rokas, vai staigā ar rollatora palīdzību. Ketijai ļoti patīk mācīties, iet uz skolu. Pēc skolas brīvajā laikā apmeklē floristikas un lego pulciņu.

Ketija ir saņēmusi vairākus rehabilitācijas kursus rehabilitācijas centrā “Poga”. Ketijai uzlabojās stabilitāte, stāvot un arī parādījies lielāks dzīves prieks un fiziskā noturība. Ketijai uzlabojies emocionālais stāvoklis, meitene ar prieku piedalījās nodarbībās. Uzlabojās kustību kvalitāte, drošāk ceļas kājās, kā arī biežāk notur muguru taisnu pozīcijā stāvus un sēdus. Gaita kļuvusi stabilāka, garāku attālumu var noiet bez pieturēšanas.

Pēc izietā rehabilitācijas kursa, Ketija saņēma rekomendāciju atkārtot kursu pēc 3-4 mēnešiem, kā arī tiek rekomendēts GEO gaitas robota nodarbības kurss. Kopējās izmaksas 2017.-2018.gadam ir 5170 eiro.

Palīdzēsim Ketijai! 

Projekts ievietots portālā 11.01.2017

Projekts noslēgts 26.09.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

179 486.86 €