Seko mums Šodien saziedoti jau 1,551.50 €

Atbalsts Jurim Veismanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa rehabilitācijai ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt Jurim nepieciešamo rehabilitāciju arī 2019. gadā! 

Juris ir dzimis 27.grūtniecības nedēļā ar plašiem asins izplūdumiem smadzenēs. Pēc dzimšanas zēnam tika konstatēti smadzeņu baltās vielas bojājumi un rezultātā uzstādīta diagnoze bērnu cerebrālā trieka ar apakšēju spastisku paraparēzi.

Juris ir gudrs puisēns, agri sāka runāt un labprāt draudzējas ar vienaudžiem, taču viņam ir kavēta fiziskā attīstība. Četru gadu vecumā zēns māk rāpot un mācās staigāt. Jura ikdiena ir ļoti noslogota ar fizioterapijām, masāžām, vingrošanu mājās un speciālistu apmeklējumiem. Tikai šādā veidā Juris iemācīsies staigāt un varbūt pat skriet, lai varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un piedzīvot prieka pilnu bērnību. Intensīva rehabilitācija spēj sniegt vislielāko progresu.

Jurim jāturpina rehabilitācija centrā Poga. Pēc iepriekš saņemtajiem kursiem Juris spēj nostāvēt, neturoties 3-4 sekundes, patstāvīgi spert 3-4 soļus neturoties līdz zaudē līdzsvaru. Uzlabojusies ķermeņa stabilitāte. Zēns cenšas nostāties kājās, stāvot pie mēbelēm, pats uz īsu brīdi atlaiž rokas, vairāk pārvietojas, ejot gar sienu. Juris patstāvīgi spēj uzkāpt un nokāpt pa kāpnēm, turoties ar abām rokām pie vienas margas.

2018.gadā Jurim plānoti 3 intensīvi rehabilitācijas kursi centrā Poga. Viena kursa izmaksas ir 1910 eiro, kurā iekļauts 19 dienu “Therasuit 3” nodarbību kurss, 6 ergoterapijas, osteopāta un neirologa konsultācijas. Kopā 65 nodarbības viena kursa laikā.

Lai Jurim gadā varētu nodrošināt 3 šādus kursus, kopā nepieciešami 5730 eiro.

Palīdzēsim Jurim!

Projekts ievietots portālā 05.12.2017

Projekts noslēgts 02.01.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsta programma PLECS

Piepildi bērniņa sapni!

Atbalsti rūpju bērniņus

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

337 698.09 €