Seko mums Šodien saziedoti jau 503.00 €

Aprūpe mājās

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo ziedojumi 2018. gadam ir pietiekoši.

Smagi slima bērna aprūpe turpinās visu mūžu, arī viņam pieaugot. Jaunietim ar kustību traucējumiem vienmēr līdzās jābūt kādam, kas visas veselam cilvēkam pašsaprotamās lietas - ģērbšanos, mazgāšanos, staigāšanu, ēšanu, palīdz izdarīt. Savukārt, ja jaunietim ir garīgās attīstības traucējumi, autisms, Dauna sindroms, tad viņa uzvedība arī pieaugušam esot var būt līdzvērtīga maza bērniņa uzvedībai, kurš var nodarīt sev pāri vai savainoties. 

Nereti šādi cilvēki nonāk aprūpes namos. Taču ir daudzas ģimenes, kas nespēj savu bērnu nodot aprūpes namā un uzņemas pilna laika aprūpi mājās. Tas realitātē nozīmē, ka smagi slimā jaunieša tuvinieks strādā 24 stundas diennaktī visa mūža garumā. Lai kaut nedaudz atslogotu aprūpētāja - mammas vai cita tuvinieka ikdienu un dotu iespēju iziet uz veikalu, pie ārsta, satikties ar citiem cilvēkiem, nepieciešams kāds palīgs. 

Vairākas ģimenes lūdz palīdzību atslodzei vismaz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim jauniešu ģimenēm!

Projekts ievietots portālā 01.01.2018

Projekts noslēgts 28.03.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Aktuālie apakšprojekti:

Palīdzība Jeļenas Poļitovas ģimenei

No 3 072.00 € saziedoti 2 411.87 €

Kopā: 0.00

Vārds, Uzvārds
E-pasts


Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Airitai Gribai

Palīdzība Normundam Strupulim

Rūpju bērnu māmiņām

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

447 519.61 €