Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Psihoemocionālais atbalsts vecākiem

Laikā, kad sabiedrība strādā un mācās no mājām, ģimenēs, kurās aug skolas vecuma bērni, vecākiem ir daudz lielāka slodze nekā ikdienā, cenšoties saglabāt līdzšinējo darba produktivitāti, pieskatot mazos bērnus, brīvajos brīžos palīdzot skolēniem mācībās un nodrošinot ģimenes aprūpi. Īpaši spēcīgi šo spriedzi izjūt daudzbērnu ģimenes, ģimenes, kur bērnus audzina viens vecāks, un ģimenes ar īpašajiem bērniem. Centrs “Dardedze” sniedz ģimenēm psihoemocionālo palīdzību ārkārtējās situācijas laikā. Atbalsts nepieciešams datoru iegādei attālināto krīzes grupu un individuālu konsultāciju īstenošanai un lai celtu organizācijas kapacitāti atbalsta nodrošināšanai.

Projekts ievietots portālā 27.04.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Draugu stipendija 2020

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Palīdzība Matīsa Parcāna aprūpē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

588 648.13 €