Seko mums Šodien saziedoti jau 6,004.00 €

PASMAIDIET - jo laime piestāv ikvienam!

Atskaite 31.12.2021

Zobārstniecības pakalpojumi ir dārgs, varētu teikt, pat ekskluzīvs, pasākums cilvēkiem ar zemu ienākumu slieksni - mazu invaliditātes vai vecuma pensiju. Šī iemesla dēļ, cilvēkiem ar invaliditāti, mutes veselība ir katastrofālā stāvoklī. Pateicoties ziedot.lv projektam 2021.gadā tika dota iespēja diviem Ogres novadā dzīvojošiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām saņemt šos, sev tik ļoti nepieciešamos, pakalpojumus.

2021.gada maija mēnesī tika uzsākts mutes dobuma ārstniecības process - Andrim. Andrim ir garīgās attīstības traucējumi, viņš dzīvo sociālā mājā. Viņam ir trūcīgas personas statuss. Pēdējo reizi pie zobārsta Andris bija 9.klasē, kad mācījās Suntažu sanatorijas internātskolā. Andrim tika izrauti nelabojamie zobi, salaboti tie, kuri bija vēl labojami, kā arī izgatavota protēze no akrila. Andra ārstniecības kopējās izmaksas sastāda 401.00,-Eur.
2021.gada 3.jūnijā tika uzsākts mutes dobuma ārstniecības process - Pāvelam. Pāvelam ir šizofrēnija, puisis dzīvo sociālā mājā, jo nav neviena tuvinieka. Viņam ir trūcīgas personas statuss. Lietojot medikamentus viņa mutes stāvoklis ir ļoti bēdīgs. Uz 31.12.2021. izmaksas par ārtsēšanu sastāda - 577.00,-Eur. Līdz pat šim brīdim Pāvels turpina apmeklēt zobārstu un uzsākto ārstēšanos.

Finanšu atskaite:
Zobārstniecības izmaksas EUR 978,00

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Andrejam Guļajevam

Atkārtota palīdzība Danai Rullei

Rūpju bērnu māmiņām

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 852 505.00 €