Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Projekti

02.11.2021

Labdarības akcijas #WhiteFriday ietvaros Ziedot.lv aicina atbalstīt NVO programmas #CilvēkosIrSpēks

Labdarības akcijas #WhiteFriday mērķis ir veicināt uzticēšanos pilsoniskajām organizācijām un iesaistīt sabiedrību kopīgo problēmu risināšanā. Gatavība dalīties ar savu privāto labumu kopējam labumam liecina par pilsoņu briedumu un atbildību. Ikvienam ziedotājam ir iespēja atbalstīt kādu no NVO programmām platformā Mobilly, savukārt, Ziedot.lv aicina atbalstīt #CilvēkosIrSpēks iniciatīvām!

02.11.2021

Labdarības akcijā #WhiteFriday arī šogad vāks ziedojumus līdzcilvēkiem

Šomēnes Ziedot.lv kopā ar platformu Mobilly jau trešo reizi apvieno spēkus, īstenojot ziedošanas akciju #WhiteFriday, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības iesaisti dažādu labdarības un nevalstisko organizāciju ikdienas darba atbalstam.

24.09.2021

Uzsākti būvdarbi Brīvības pieminekļa izgaismošanai

Noslēgusies Brīvības pieminekļa izgaismošanas projekta izstrāde, un uzsākta būvdarbu realizēšanas fāze. Šodien ar svinīgu lāpas iedegšanu Brīvības pieminekļa pakājē atklāta būvdarbu uzsākšana. Projekta realizācija tiek veikta par privāto ziedojumu, Rīgas pašvaldības un valsts budžeta līdzekļiem. Šodien visi projekta veicēji parakstījās Brīvības pieminekļa Goda grāmatā.

14.06.2021

Ielās izbraukušas 9 īpaši apgleznotas, labdarības, #CityBee automāšīnas

Katrai mašīnai ir savs īpašais dizains, ko zīmējis kāds no centra POGA bērniem ar kustību traucējumiem. Ikviens var noskenēt QR kodu un veikt ziedojumu, kā arī no katra brauciena CityBee Latvia ziedos 5% bērniem ar kustību traucējumiem.

25.01.2021

2020.gadā Latvijas Pasta klienti ar gandrīz 11 000 eiro atbalsta labdarības organizācijas Ziedot.lv projektu

Neskatoties uz grūtībām, ko Latvijas iedzīvotājiem radījusi Covid-19 pandēmija, arī 2020.gadā Latvijas Pasta nodaļu apmeklētāji bijuši aktīvi ziedotāji, atvēlot gandrīz 11 000 eiro labdarības organizācijas Ziedot.lv programmai POGA, kas nodrošina labāko speciālistu padomu bērniem ar neiroloģiskiem kustību traucējumiem. Par Latvijas Pasta klientu ziedotajiem līdzekļiem atbalsts tiks sniegts 113 bērniem. Astoņu gadu laikā Latvijas Pasta apmeklētāji Ziedot.lv programmām ziedojuši jau vairāk nekā 100 000 eiro, un ziedojumu vākšana pasta nodaļās turpinās.

 

Šodien, atzīmējot Starptautisko Invalīdu dienu, aicinām atvērt Labdarības Adventes kalendāra 3⃣ lodziņu - tajā lūdz… https://t.co/EKWFtplv8c

pirms 3 dienām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €