Seko mums Šodien saziedoti jau 216.00 €

Parex banka uzsākusi sadarbību ar Ziedot.lv

03.12.2009

Parex banka uzsākusi sadarbību ar labdarības fondu Ziedot.lv, atbalstot projektu “Palīdzēsim trūcīgajiem sirmgalvjiem”, kurā jau iesaistījušies darbinieki un kurā aicināti sniegt savu atbalstu arī klienti.

Latvijā ir simtiem veco ļaužu, kuriem materiālais stāvoklis ir neapskaužams – pēc īres, komunālo maksājumu nomaksas un zāļu iegādes, ēšanai daudz kas pāri vairs nepaliek. Un tad palīdzība, kaut neliela, ir ļoti būtika.

Labdarības projekta „Palīdzēsim trūcīgiem sirmgalvjiem”aprūpē ir vairāk nekā 100 vecu, vientuļu cilvēku vai invalīdu, kuriem tiek sniegta palīdzība gan ar nelieliem materiāliem pabalstiem (vidēji 15 lati mēnesī) pārtikas iegādei, gan vienreizējiem pabalstiem sevišķai vajadzībai, gan pilnībā vai daļēji samaksājot šiem cilvēkiem ārstu parakstītās zāles (līdz 40 latiem mēnesī), stomatoloģiskos un oftalmoloģiskos pakalpojumus, un dažkārt, arī slimnīcas rēķinus. Vecie ļaudis var saņemt arī vienreizēju pabalstu malkas iegādei (vidēji 30 lati gadā).

Vairāk informācija par projektu portālā.

Parex bankas klienti aicināti ziedot:

  • Ikvienā Parex bankas Klientu apkalpošanas centrā esošajā ziedojumu kastītē vai kasē bez maksas iemaksājot naudu ziedot.lv kontā.
  • Parex bankas Internetbankā ar norādi “Palīdzēsim trūcīgiem sirmgalvjiem”.
    Konta numurs LV64PARX0012713470002.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

950 686.60 €