Seko mums Šodien saziedoti jau 501.00 €

Kopā mēs varam!

Atskaite 03.01.2022

Ozoli ir Latvijas dabas spēka avoti, tie ir mūsu simboli, mūsu iedvesmas un spēka devēji, mūsu fiziskās, garīgās un mentālās veselības devēji.
Tā kā ziedojumi vācas lēni, paši saviem spēkiem attīram ozolus no krūmiem, cik nav nepieciešams arboristu pakalpojums. Krūmus esam sašķeldojuši un noseguši zemi jaunizveidotajā bērnu un jauniešu aktivitāšu laukumā, parka teritorijā. Kopš šī laukuma izveidošanas, parka apmeklētāju skaits daudzkāršojies.

Par saņemto finansējumu BLK Serviss "Kokkopis Vitkovskis" darbinieki nozāģētos krūmus, kā arī kritušos ozolu zarus vienā dienā sašķeldoja/sasmalcināja. Mēs paši noorganizējām transportu un papildus darbiniekus, kuri šķeldu izbēra jaunizveidotajā bērnu aktīvās atpūtas laukumā parkā, tā nodrošinot lielāku drošību un mīkstāku, dabīgu zemsedzes segumu zem uzstādītajiem labiekārtojuma elementiem bērnu izklaidēm un sportiskām, rotaļu un fiziskām aktivitātēm. Aktivitātes publicitāte nodrošināta www.facebook.com biedrības Mūsu ligzda lapā. Jāpiemin, ka veidojot bērnu un jauniešu aktivitāšu laukumu, esam nolēmuši, ka šogad turpināsim darbus pie šī laukuma pilnveidošanas un paplašināšanas.

Lai savāktu papildus līdzekļus projektā paredzētajam mērķim, esam izvietojuši trīs ziedojumu kastītes divos veikalos un pasta nodaļā Ezerē.

Finanšu atskaite: 
Zaru šķeldošana EUR 349,69
Kopā izlietots EUR 349,69

 

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Reiz cilvēkam bija draugs 2022

Palīdzi bērniem staigāt!

Atkārtota palīdzība Ingai Gūtmanei (Ķēniņai)

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

6 689 787.94 €