Seko mums Šodien saziedoti jau 38.00 €

Izdari sirds darbu!

Atskaite 06.07.2020

ATSKAITE 2020.gada JANVĀRIS-MARTS:

Laika periodā no 2020.gada janvāra līdz marta beigām Ulubelē uzņemti un patvērumu raduši 348 dzīvnieki: 1 kaza, 3 papagaiļi, 5 šinšilas, 128 kaķi un 211 suņi. Šajā periodā mājup devušies vai adoptēti 339 dzīvnieki: 2 papagaiļi, 2 šinšilas, 102 kaķi un 233 suņi. Sirsnīgi pateicamies par atbalstu 500 Ulubeles iemītnieku iespējai cieņpilni sagaidīt savu Cilvēku arī pēc likumā noteiktajām 14 dienām!

Informācija par patversmes iemītniekiem regulāri tiek ievietota patversmes sociālajos tīklos (Facebook, Insagramg,Twitter) un medijos (laikraksts Diena, žurnāls Astes). Ar gandarījumu varam konstatēt, ka šajā periodā adoptēti suņi un kaķi, kuri patversmē pavadījuši daudzus gadus (vairāk par 2 gadiem) vai patversmē nonākuši jau ļoti cienījamā vecumā (10-19 gadus veci).

Ulubelē ar ārstēšanu un atkopšanu palīdzēts dzīvniekiem, kuri patversmē nokļuvuši ar grūti ārstējamām traumām (Roksija, trīskāju kaķenīte), ar smagu slimību (Brenda, Draudziņš, Fiskars, Sila ielas kašķis) vai cietuši no cilvēku vardarbības un vienaldzības (kaukāziete, alabaju audzējkucīte). Viens vācu aitas suns, kurš patversmē nonācis no Ķekavas puses, diemžēl neatguvās no gūtajām traumām un nomira.

100 Ulubeles senioriem un citiem slimniekiem nepieciešama īpaša aprūpe ik dienas – medikamenti, pārtikas piedevas, speciālā pārtika, veterinārie pakalpojumi, vecumam un veselības stāvoklim atbilstoši dzīves apstākļi siltumā. Apmierinošs veselības stāvoklis ir svarīgs priekšnosacījums adopcijai! Tāpēc ir patiess gandarījums, ka periodā janvāra līdz martam adoptēti 22 seniori, no kuriem 15 Ulubelē bija pavadījuši vairāk nekā 2 gadus.

Ziedojumi ir svarīgākā pozīcija, kas nodrošina Ulubeles Senioru programmu - atbalstu senioriem patversmē un adopcijas gadījumā arī mājās. Adoptētie seniori nopietnu veselības problēmu gadījumā var veikt nepieciešamos izmeklējumus vai saņemt ārstēšanu ne tikai Ulubeles klīnikā, bet pie konkrētiem speciālistiem arī citās klīnikās.

Paldies visiem, kas izprotot Covid-19 krīzes dramatisko ietekmi patversmes darbībā, palīdz turpināt nepārtrauktu, drošu darbu glābt un palīdzēt dzīvniekiem arī krīzes apstākļos! Pateicoties ziedojumiem, pašreizējos apstākļos ir bijis iespējams nodrošināt nepieciešamos dezinfekcijas līdzekļus, aizsargtērpus, cimdus, bahilas, sejas maskas darbiniekiem u.c. nepieciešamo aprīkojumu. Vienlaikus tiek sekots, lai, ierodoties Ulubelē, patversmes apmeklētāji un pastāvīgie brīvprātīgie strikti ievērotu valstī noteiktos ierobežojumus.

Finanšu atskaite:
Elektroenerģijas rēķinu apmaksa: 3000.00 EUR
Samaksa par veterinārajiem pakalpojumiem: 4590.00 EUR
Dzīvnieku barība: 900.00 EUR
Saimniecības preces: 1500.00 EUR
Kopā: 9990.00 EUR

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Guntai Odriņai

Gaisma mūsu brīvībai!

Draugu stipendija 2020

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

814 029.99 €