Follow us Today has already donated 1,863.70 €

Palīdzi "Labajām mājām"

Pirms 20 gadiem pāris domubiedru uzsāka darbu, tolaik gaužām mazattīstītā jomā, dzīvnieku aizsardzībā. Ar milzu darbu un pirmo atbalstītāju palīdzību tika izveidota pirmā suņu patversme Rīgā - Juglā. Paralēli ikdienas darbiem glābjot un aprūpējot, tika strādāts pie lielā mērķa – uzcelt jaunu, funkcionālu, visām dzīvnieku labturības prasībām atbilstošu un mūsdienīgu dzīvnieku patversmi. Pateicoties sabiedrības un sponsoru ziedojumiem, tas arī tika izdarīts - 2012.gadā „Labās mājas” vēra durvis, lai ikdienā vienlaikus izmitinātu vairāk kā 50 suņus un 50 kaķus.

Mērķis sasniegts, bet darbs turpinās. Atšķirībā no pašvaldību patversmēm, kurās uzņemtajiem dzīvniekiem finansējums ir nodrošināts pirmajām 14 dienām kopš dzīvnieka nonākšanas patversmē, „Labajās mājās” 70 procenti dzīvnieku jau no uzņemšanas brīža jāuztur par saviem līdzekļiem. Taču „Labajām mājām” nav „savu līdzekļu”. Ir tikai sabiedrības atbalsts – ziedojumi, kuri patiesi dod iespēju palīdzēt. Līdz šim ar sabiedrības atbalstu 19 gados izdevies izglābt vairāk kā 9 tūkstošus dzīvnieku.

Katram nelaimē iekļuvušajam četrkājim – pazudušam, pamestam, cietušam autoavārijā, piesietam mežā pie koka, iebāztam maisā slīcināšanai vai izmestam grāvmalā, ar ziedotāju atbalstu ir iespēja steigties palīgā un nogādāt drošībā! 

Uzticies sunim un kaķim no "Labajām mājām"! Ja šobrīd uzņemt savā ģimenē dzīvnieku nav iespējas, dod iespēju "Labo māju"iemītniekiem sagaidīt savu ģimeni patversm, ziedojot barības iegādei un patversmes uzturēšanai. 

Par saziedotajiem līdzekļiem tiks iegādāta barība, granules apkures katlam, apmaksāti elektroenerģijas un veterinārmedicīnas pakalpojumi, kā arī apmaksāts suņu kopējas atalgojums. 

The Project is placed online on: 01.04.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ludmilai Naglei

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Palīdzība Edžum Praškevičam

Friends Scholarship

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

563 376.37 €